بازگشت لوو؛ مقصد غیرمنتظره برای مربی سابق آلمان

سرمربی سابق تیم ملی المان ممکن است هدایت فنرباغچه را برعهده بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه فنرباغچه ترکیه به شکل رسمی از برکناری سرمربی خود ویتور پریرا خبر داد. پس از تساوی ۲ – ۲ دو روز پیش فنرباغچه در دیدار برابر بشیکتاش، این تیم به رتبه پنجم جدول رده بندی سقوط کرد و مدیران باشگاه تصمیم گرفتند تا به همکاری خود با این مربی پرتغالی پایان دهند.

این مربی که در سال های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۶ نیز هدایت فنرباغچه را برعهده داشت، جولای گذشته به این تیم بازگشت و در ۲۵ دیدار هدایت فنر را برعهده گرفت که حاصل آن ۱۱ پیروزی، ۷ تساوی و ۷ شکست بود و افزایش اختلاف این تیم با صدر جدول(۱۴ امتیاز)باعث شد تا مدیران تیم تصمیم به برکناری او بگیرند.

فنر این روزها به دنبال جانشینی برای پریرا می گردد و طبق ادعای رسانه های ترکیه، یوآخیم لوو سرمربی سابق تیم ملی آلمان نیز جزو گزینه هاست. لوو پس از کناره گیری از هدایت مانشافت، فعلا به دور از فوتبال است ولی این دوری ممکن است خیلی زود به پایان برسد.

لوو به هیچ وجه با فنرباغچه بیگانه نیست چرا که فصل ۹۹-۱۹۹۸ هدایت این تیم را برعهده داشت و همواره گفته است دوست دارد روزی به این باشگاه برگردد و اینکه علاقه خاصی نیز به زندگی در شهر استانبول دارد. حتی پس از رسمی شدن انتقال مسوت اوزیل به فنر، لوو یکی از کسانی بود که به وی تبریک گفت.

لوو فصل ۰۱-۲۰۰۰ سرمربیگری آنادنا اسپور را نیز بر عهده داشت و باید دید در نهایت مذاکرات فنر با او به کجا ختم خواهد شد.

تگ ها


یوآخیم لو فنرباغچه ترکیه تیم ملی آلمان