بازگشت مجتبی حسینی به نفت مسجد سلیمان

سرپرست مدیرعاملی باشگاه نفت مسجد سلیمان از تلاش برای بستن تیمی مانند سال گذشته حرف می‎‌زند و از بازگشت مجتبی حسینی به تمرینات خبر داد....

به گزارش "ورزش سه"، شرایط ساختاری و مالی در باشگاه نفت مسجد سلیمان اصلا خوب نیست و مشکلات زیاد سبب شد تا ابتدا مصطفی سلیمانی معاون باشگاه از سمت خود استعفا بدهد و یک روز بعدتر هم مجتبی حسینی همین تصمیم را گرفت تا شرایط این تیم که فصل بسیار خوبی را با مهدی تارتار تجربه کرده بود، در ابهام فرو رود.


حالا اما ابوذر شجاعی سرپرست مدیرعاملی باشگاه نفت مسجد سلیمان در گفتگویی که با "ورزش سه" انجام داده، از بهتر شدن شرایط می گوید و در پاسخ به این موضوع که هواداران نگران آینده تیمشان هستند، ضمن اعلام این خبر که مجتبی حسینی به تمرینات تیم بازگشته است، عنوان کرد:« به هر حال ما هم نگران وضعیت تیم هستیم. با آقای مجتبی حسینی صحبت هایی انجام شد و ایشان به تمرینات بازگشتند و تمرین امروز برگزار شد.»


او سپس با اشاره به مشکلات باشگاه در بخش سخت ساختاری و مالی اضافه کرد:« در حال پیگیری مشکلات مربوط به بخش مالی هستیم. ولی در کنار آن به صورت موازی به بخش ساختاری باشگاه هم توجه ویژه ای داریم و تلاش می‌کنیم که به زودی وضعیت هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه مشخص شود. در این دو هفته سرپرست تیم تعیین شده بود.»


سرپرست مدیرعاملی باشگاه نفت مسجد سلیمان با اشاره به اینکه مجوز تیمداری دریافت شده، گفت:« در انتظار مجوز وزارت نفت و واحدهای مربوطه بودیم. با کارهایی که از سوی نماینده مجلس و استاندار انجام شد، این مجوز گرفته شد و در حال انجام کارهای اداری است. به زودی اعضای جدید معرفی می شوند یا اعضای قبلی به کارشان در هیئت مدیره ادامه خواهند داد.»


بخش بعدی حرف های شجاعی در مورد چگونگی بازگشت حسینی و انتظارات این مربی بود و افزود:« با توجه به اینکه آقای حسینی با ما قرارداد دارد، به باشگاه برگشت. البته مشکلاتی مطرح بود و در موردشان صحبت شد و امیدواریم ظرف هفته جاری بازیکنانی که مدنظرشان است را جذب کنیم. البته افرادی که ایشان معرفی کرده اند، از سوی باشگاه های دیگر هم شرایطشان رصد می‌شود ولی ما هم در حال مذاکره با آنها هستیم.»


از شجاعی در رابطه با استعفای مصطفی سلیمانی معاون باشگاه که فصل گذشته عملکرد خوبی داشت نیز سوال پرسیدیم و او در واکنش به این سوال اینطور پاسخ داد:« ایشان تعصب زیادی به مسجد سلیمان دارد و مصاحبه ای انجام داد و از برخی‌ها گلایه کرد. آقای سلیمانی سال گذشته تلاش خوبی کردند؛ مجموعه کاملی را تشکیل داده بودند. یکدست بودند و امسال هم سعی می کنیم همین شکل را داشته باشیم. سال قبل هم همین مشکلات را داشتیم. آقای سلیمانی هم با تعصبی که به زادگاهش دارد، برگشته است و تلاش داریم در کنار هم به اهدافی که داریم دست پیدا کنیم. هنوز ساختار باشگاه مشخص نشده ولی من در کنار آقای سلیمانی و سایر دوستان کارها را پیش می بریم تا تیم خوبی ببندیم.»

تگ ها


مجتبی حسینی نفت مسجد سلیمان دسته یک مس کرمان