بازگشت مدافع همیشه مصدوم بارسا به لوشامپیونا؟

باشگاه نیس خواهان جذب ساموئل اومتیتی مدافع فرانسوی بارسا شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ساموئل اومتیتی مدافعی که تابستان ۲۰۱۶ به عنوان جانشین مناسب برای کارلس پویول جذب شد، حالا دیگر نشانی از مدافع برجسته گذشته ندارد و از سال ۲۰۱۸ به طور مرتب با مصدومیت های متوالی دست به گریبان بوده است.

اومتیتی علی رغم توصیه پزشکان بارسا حاضر نشد قبل از جام جهانی ۲۰۱۸ جراحی کند و همین قضیه باعث شد او در دو سال گذشته با شدت گرفتن مصدومیتش روزهای متوالی از میادین دور بماند. اومتیتی فصل جاری نیز یکی از غایبان همیشگی ترکیب بارسلوناست و در روزهایی که بارسا به دلیل مصدومیت جرارد پیکه به شدت با کمبود مدافع باتجربه روبرو است، نتوانسته یاری گر کادر فنی باشد.

طبق گزارش اسپورت، باشگاه نیس فرانسه خواهان جذب اومتیتی است. نیس پس از یک فصل دشوار و در حالی که اخیرا پاتریمک ویه را از از سرمربیگری اخراج کرده، به دنبال تقویت خود در خط دفاع است و ساموئل اومتیتی در فهرست خرید زمستانه باشگاه قرار دارد.

دانته کاپیتان و مدافع ارزشمند نیس از ماه نوامبر مصدوم است و اومتیتی قرار است جای خالی او را پر کند. گفته می شود نیس هنوز برای ارائه پیشنهاد رسمی به بارسا تردیدهایی دارد و تنها در صورتی این کار را انجام خواهد داد که از بهبودی مصدومیت وی مطمئن شود.

تابستان امسال لیون هم خواهان جذب اومتیتی بود ولی خود بازیکن حاضر نشد به باشگاه سابقش برگردد. او محصول آکادمی فوتبال لیون است.

بیشتر بخوانید:

نصف بارسلونا دیگر مسی را نمی خواهند! (عکس)

بازگشت مسی به تمرین بارسلونا(عکس)

 

 

تگ ها


ساموئل اومتیتی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال