بازگشت مسی به ترکیب بارسا همراه با یک سورپرایز

رونالد کومان ترکیب اصلی بارسا برای بازی با اوساسونا را اعلام کرد که در آن نام مارتین برایثویت دیده می شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بارسا از ساعت ۱۶.۳۰ در نوکمپ میزبان اوساسوناست. این نهمین بازی فصل بارسا در لالیگا محسوب می شود و این تیم محکوم به کسب سه امتیاز است. بارسا با هشت بازی و ۱۱ امتیاز در رده نازل ۱۴ قرار دارد. هر نتیجه ای غیر از پیروزی بارسا را وارد بحرانی جدی تر می کند.

در ترکیب ابتدایی بارسا نام لیونل مسی دیده می شود. او در بازی قبلی بارسا برابر دیناموکیف دعوت نشده بود و پس از یک هفته استراحت، با تمام قوا برابر اوساسونا به میدان خواهد رفت.

یکی از ابهامات ترکیب بارسا به سرجینیو دست مربوط بود. ستاره آمریکایی پس از بازی با دینامو مصدومیتی جزئی پیدا کرد ولی در نهایت به بازی امروز رسید. سرجینیو برابر دینامو اولین گل خود برای بارسا را به ثمر رساند.

رونالد کومان سرمربی بارسا همچنین برای این بازی عثمان دمبله را نیمکت نشین کرده و مارتین برایثویت از ابتدا بازی خواهد کرد. ستاره دانمارکی در بازی برابر دینامو دبل کرده بود و مزد درخشش خود را نیز گرفت. کمتر کسی انتظار داشت دمبله امروز نیمکت نشین باشد.

در قلب دفاع و در غیبت جرارد پیکه، ساموئل اومتیتی و آرائوخو این اسکار مینگساست که از ابتدا کنار کلمنت لنگله بازی خواهد کرد. در بازی امروز سرخیو بوسکتس که دو هفته مصدوم بود نیز کار را از روی نیمکت شروع می کند.

بیشتر ببینید:

به دروغ می گویند نیمار را بر می‌گردانیم

کومان: مسی باید در خانه می ماند و استراحت می کرد

 

 

تگ ها


لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال