بازگشت ناگهانی علیرضا کریمی به انتخابی

کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد درفاصله ۳ روز تا برگزاری مسابقات انتخابی درباره وزن ۹۲ کیلوگرم تصمیمات جدیدی اتخاذ کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با توجه به مصدومیت شدید محمدجواد ابراهیمی آزادکار وزن ۹۲ کیلوگرم از ناحیه زانو و لزوم عمل جراحی بر روی پای وی، این کشتی گیر حضور در رقابت های انتخابی این وزن را از دست داد.


بعد از این اتفاق کادرفنی تیم ملی تصمیمات جدیدی را بر اساس تقاضای غیرمنتظره دو تن از کشتی گیران اعلام کرد.


۱- با توجه به درخواست کامران قاسم پور کشتی گیر وزن ۸۶ کیلوگرم و نامه هیأت کشتی استان مازندران و موافقت کادر فنی این کشتی گیر مجوز حضور در انتخابی وزن ۹۲ کیلوگرم را دارد.


۲- با توجه به درخواست علیرضا کریمی و نامه هیأت کشتی استان البرز کادر فنی موافقت خود را به شرط ارائه دادن گواهی رسمی پزشک معالج مبنی بر سلامت کامل این کشتی گیر برای حضور در مسابقات اعلام می کند.


۳- با توجه به حضور حسین شهبازی، محمدحسین میرباغبان، حسین جلالی نژاد و ارشک محبی در این وزن و اضافه شدن کامران قاسم پور و علیرضا کریمی، رقابت های وزن ۹۲ کیلوگرم به صورت دوره ای و دوحذفی برگزار خواهد شد.


جدا از اینکه برای نخستین بار کامران قاسمپور به وزن ۹۲ کیلوگرم کوچ کرده تا زیر سایه حسن یزدانی نماند، علیرضا کریمی که چند ماه بیشتر از جراحی زانوی او نمی گذرد، تصمیم گرفته در انتخابی شرکت کند؛ اگرچه به نظر می رسد آمادگی لازم را نداشته باشد.


بدون شک مبارزه علیرضا کریمی و کامران قاسمپور می تواند جزو کشتی های حساس روز پنجشنبه باشد.

بیشتر بخوانید:

نشست علیرضا دبیر و مدیرکل ورزش استان مازندران برگزار شد

«تانک روس‌ها» به عنوان برترین کشتی‌گیر معرفی شد

 

 

تگ ها


کشتی آزاد کامران قاسمپور کشتی