بازگشت نظم به اردوی استقلال/ دیسیپلینِ ایتالیایی

آندره‌آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی استقلال نشان داده که با بی‌نظمی در تمرینات این تیم مماشات نخواهد کرد....

استراماچونی با جدیت تمرینات استقلال را پیش می‌برد. 
به گزارش خبرنگار مدال، تمرینات استقلال این روزها در ورزشگاه نفت تهرانسر در حال پیگیری است. سرمربی ایتالیایی این تیم کار خود را با جدیت دنبال می‌کند و در تلاش است تا با ساختن تیمی جوان، استقلال را در قامت یک تیم مدعی در فصل جدید روانه میادین کند.
استقلال در حال حاضر بازیکنان جوانی در اختیار دارد و تنها بازیکن بالای 30 سال این تیم وریا غفوری است. جوانی استقلال قطعا در بلند مدت به سود این تیم خواهد شد با این حال یکی از معضلات تیم‌های جوان، کم‌تجربگی بازیکنان و اتفاقات منفی ناشی از آن است. همین موضوع باعث بروز درگیری در تمرین استقلال شده و پیرو این موضوع سرمربی ایتالیایی آبی‌ها عذر 3 بازیکن این تیم را خواسته است.
نوع برخورد استراماچونی با چنین اتفاقی پازل گم شده استقلال در سال‌‌های اخیر بوده است. آبی‌ها در سال‌های اخیر مشکلات حاشیه‌ای زیادی داشته‌اند و چند دستگی در میان بازیکنان این تیم مشهود بوده است. وینفرد شفر آلمانی در کنترل این فضا چندان موفق نبود با این حال جانشین ایتالیایی وی نشان داده که اهل مماشات نیست و کوچک‌ترین بی‌انضباطی درون تیمی با برخورد شدید وی مواجه خواهد شد.
آرمین سهرابیان، رضا کریمی و روح‌الله باقری شاید طی روزهای آتی به تمرینات استقلال بازگردند با این حال استراماچونی با جدیت خود نشان داده که بی‌انضباطی را نمی‌پذیرد و همین موضوع می‌تواند یکی از عوامل موفقیت یک استقلال جوان در لیگ نوزدهم باشد. 

 

اخبار مرتبط:
دی‌مارتزیو خبر داد؛ دیاباته به استقلال پیوست
نگاهی دقیق به عملکرد دیاباته مهاجم جدید آبی‌ها

تگ ها


آندره آ استراماچونی استراماچونی استراماچونی استقلال استقلال تمرین استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال