بازگشت هاشمی به جلسه هیئت‌مدیره پرسپولیس

مهرداد هاشمی یکی از اعضای هیئت‌مدیره پرسپولیس پس از برکناری ایرج عرب از مدیرعاملی این باشگاه، سرانجام در جلسه هیئت‌مدیره این تیم حضور پیدا کرد....

به گزارش مدال، مهرداد هاشمی که مدتی بود در جلسات هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس حاضر نمی‌شد صبح امروز در جلسه انتخاب مدیرعامل جدید در این باشگاه حضور یافت.

هاشمی در اواخر فصل گذشته نقش مهمی در فراهم کردن طلب سنگین برانکو ایفا کرده بود اما بعد از اینکه این مربی در پایان فصل از پرسپولیس جدا شد، تصمیم گرفت دیگر در جلسات هیئت مدیره این باشگاه شرکت نکند. خواسته او از وزارت ورزش برکناری ایرج عرب بود که در نهایت بعد از رفتن او، تصمیم به بازگشت به هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گرفت.

نکته دیگر غیبت محمد‌مهدی نبی در جلسه امروز هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برای معرفی مدیرعامل جدید بود. ضمن اینکه ایرج عرب هم با وجود اینکه اصرار داشت به کارش در پرسپولیس ادامه دهد استعفای 3 ماه پیشش از سوی وزیر ورزش و هیئت مدیره پذیرفته شد. او در نظر دارد همچنان در هیئت مدیره پرسپولیس باقی بماند.

بیشتر بخوانید:

انصاری‌فرد : هدفمان قهرمانی در آسیاست

تگ ها


مهرداد هاشمی مهرداد هاشمی پرسپولیس هاشمی هیئت مدیره پرسپولیس جلسه هیئت مدیره پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال