بازگشت هافبک آرسنال به رئال با تصمیم زیدان

دنی سبایوس هافبک رئال که قرضی برای آرسنال بازی می کرد، به مادرید باز خواهد گشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دنی سبایوس که تابستان ۲۰۱۷ از بتیس به رئال مادرید پیوست، سال گذشته به صورت قرضی راهی آرسنال شد. زین الدین زیدان روی این بازیکن حساب نمی کرد و او چاره ای جز ترک رئال نداشت.

شرایط سبایوس در آرسنال با اونای امری تعریفی نداشت ولی با اخراج او و آمدن میکل آرتتا همه چیز برای ستاره اندلوسی بهتر شد. او توانست در ترکیب ثابت توپچی ها جایگاه خوبی پیدا کند و حتی در فینال جام حذفی برابر چلسی نیز در ترکیب تیمش بود و کمک کرد آرسنال عنوان قهرمانی را کسب کند.

در حالی که به نظر می رسید او یک سال دیگر هم قرضی در آرسنال بماند و حتی قطعی راهی تیمی دیگر شود، رسانه های اسپانیایی خبر از درخواست زین الدین زیدان برای بازگشت سبایوس دادند. خبری که برای آرسنالی ها بد و غیرمنتظره بود. او در کنار گرانیت ژاکا در خط میانی توپچی ها زوج خوبی تشکیل داده بود و آرتتا روی این بازیکن حساب ویژه ای برای فصل بعد باز می کرد اما حالا باید با جدایی او کنار بیاید.

طبق گزارش آاس، سبایوس در تمرینات پیش فصل رئال مادرید حاضر خواهد شد و به نظر می رسد که زیدان پس از ناکامی در لیگ قهرمانان، قصد دارد خط میانی تیمش را برای فصل بعد دگرگون کند و به سبایوس نیز وعده حضور در ترکیب ثابت را خواهد داد. روز گذشته همچنین اعلام شد که مارتین اودگارد نیز که قرضی برای سوسیداد بازی می کرد به رئال باز خواهد گشت تا مشخص شود که زیدان قصد دارد رئال مادریدی جدید را راهی فصل بعد کند.

بیشتر بخوانید:

تنها بازیکن رئال که شانس فتح ۳ گانه دارد!

پایان کار رسمی گلر فرانسوی در رئال مادرید

 

 

تگ ها


مایکل آرتتا دنی سبایوس زیدان فوتبال جهان آرسنال رئال مادرید فوتبال