بازگشت هرناندز به لیگ برتر بعد از 3 سال

باشگاه وست هم که پیش تر خاویر هرناندز ملقب به چیچاریتو را از بایر لورکوزنخریده بود، امروز این بازیکن را به هوادارانش معرفی کرد ......

 باشگاه وست هم که پیش تر خاویر هرناندز ملقب به چیچاریتو را از بایر لورکوزن خریده بود، امروز این بازیکن را به هوادارانش معرفی کرد.

به گزارش وب سایت رسمی باشگاه وست هم، بازیکن 29 ساله و مهاجم پیشین منچستر یونایتد و رئال مادرید، با قراردادی سه سال به وست هم پیوست و امروز به جمع بازیکنان این تیم در کمپ تمرینی اضافه شد. مبلغ این انتقال، 16 میلیون یورو است. چیچاریتو پس از انجام این انتقال، گفت:

من بسیار خوش حالم که به باشگاه وست هم پیوسته ام. برای من، لیگ برتر بهترین لیگ در دنیا است و زمانی که این فرصت برای من مهیا شد، برای پیوستن به این باشگاه تردیدی نکردم. انتخاب سختی نبود. وست هم یک تیم باریشه با آرزوهای بزرگ است و می توانید ببینید که در این تابستان چه بازیکنان خوبی به این تیم پیوسته اند. من سه سال فوق العاده را در آلمان و اسپانیا گذراندم، اما انگلستان اولین گام از مسیر فوتبال من در اروپا بوده است و بسیار خوش حالم که به این جا بازگشته ام. من منتظر شروع فصل هستم تا بتوانم برای وست هم به میدان بروم و به اهدافی که داریم دست پیدا کنیم.

تگ ها


اخبار روز فوتبال