بازگشت همزمان بیرانوند و بوتز به لیست آنتورپ

بوتز دروازه بان فرانسوی تیم آنتورپ به لیست این تیم برگشت...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بوتز دروازه بان فرانسوی تیم آنتورپ که در دو ماه اخیر به دلیل مصدومیت دور از میادین بود برای بازی امشب آنتورپ با کورتریک در هفته بیست و نهم لیگ برتر بلژیک به لیست تیمش برگشت. همزمان با حضور بوتز کادر پزشکی تیم آنتورپ اعلام کرد مصدومیت علیرضا بیرانوند هم پایان پیدا کرده و در صورت صلاحدید سرمربی او می تواند آنتورپ را در بازی با کورتریک همراهی کند. 

جالب اینکه هر سه دروازه بان تیم آنتورپ برای این بازی در لیست تیمشان قرار گرفته اند. دی وولف دیگر دروازه بان تیم آنتورپ به حساب می آید که نامش در لیست این تیم به چشم می خورد. باید منتظر ماند و دید که در نهایت سرمربی آنتورپ از بین سه دروازه بان یاد شده کدامیک را برای بازی انتخاب خواهد کرد. به نظر می رسد شانس بوتز بیشتر از علیرضا بیرانوند و دی وولف باشد به این خاطر که او پیش از مصدومیت دروازه بان شمار یک آنتورپ بود و از سویی تماشاگران این تیم هم بیشتر علاقمند هستند سرمربی به بوتز میدان دهد. 

علیرضا بیرانوند در مسابقات به میدان رفته برای آنتورپ ارایه گر بازی های خوبی برای تیم بلژیکی بوده؛ هر چند در برخی از بازی ها اشتباهاتی هم داشت که اجتناب ناپذیر بود.

بیشتر بخوانید:

به دلیل مصدومیت؛ غیبت بیرانوند مقابل لون

بعید است بیرانوند به بازی برگشت برابر رنجرز برسد

 

 

تگ ها


آنتورپ علیرضا بیرانوند فوتبال