بازگشت وینگر بایرن مونیخ به تمرینات

آلفونسو دیویس، وینگر بایرن مونیخ، پس از دو ماه دوری از میادین به دلیل مشکل قلبی بار دیگر به تمرینات این تیم برگشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دیویس از ابتدای سال 2022 میلادی تا به حال در هیچ دیداری برای بایرن مونیخ به میدان نرفته است. 
تست کرونای او در ابتدای ماه ژانویه مثبت شده و پس از بهبود این بیماری با علائم مشکلات قلبی مواجه شد و به همین دلیل مجبور شد مدتی را دور از میادین سپری کند. 
تشخیص پزشکان این بود که این بازیکن 21 ساله با سستی عضلات میوکارد روبرو شده و این باشگاه از آن زمان با دقت و احتیاط کامل شرایط درمانی او را زیر نظر داشت. 

 

دیویس در دیدار روز شنبه بایرن مونیخ برابر هوفنهایم که با تساوی 1-1 به پایان رسید نیز غایب بود اما این باشگاه با انتشار ویدیویی از بازگشت این بازیکن کانادایی به تمرینات خبر داد. در توضیح این ویدیو نوشته شده:« حدس بزنید چه کسی برگشته است! فونزی بار دیگر به تمرینات برگشته است.»
دیویس در حال حاضر تمرینات سبک را در دستور کار دارد اما شرایط قلبی او به صورتی هست که بتواند در آینده نزدیک به میادین برگردد.
ناگلزمان درباره شرایط این بازیکن به خبرنگاران گفت:« مشکل قلبی او از بین رفته است. ما از این بابت خوشحالیم و امیدواریم که او خیلی زود برگردد.»
این مربی آلمانی در پاسخ به اصرار رسانه‌های برای اعلام تاریخ دقیق بازگشت این بازیکن به میدان اظهار داشت:« دیویس همچنان حدود دو، سه یا چهار هفته باید از میادین دور باشد.»

 

تگ ها


فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال