بازگشت پرسپولیس به درفشی فر

تمرین روز یکشنبه تیم پرسپولیس در ورزشگاه شهید کاظمی، آخرین جلسه تمرینی سال جاری این تیم در این ورزشگاه است، سرخپوشان از این پس در ورزشگاه درفشی‌فر پیگیر تمرینات‎شان خواهند بود....

تمرین روز یکشنبه تیم پرسپولیس در ورزشگاه شهید کاظمی، آخرین جلسه تمرینی سال جاری این تیم در این ورزشگاه است، سرخپوشان از این پس در ورزشگاه درفشی‌فر پیگیر تمرینات‎شان خواهند بود.

به گزارش مدال، تیم فوتبال پرسپولیس فردا یکشنبه یک جلسه تمرینی در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار خواهد کرد. این تیم که برای دیدار با پاختاکور ازبکستان آماده می شود، آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار با این تیم را هم در ورزشگاه آزادی برگزار می کند. 

دیدار تیم های پرسپولیس و پاختاکور ازبکستان از گروه D لیگ قهرمانان آسیا روز سه شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. شاگردان برانکو هم روز دوشنبه در این ورزشگاه آخرین جلسه تمرینی خود را برگزار می کنند.

پس از آن محل تمرینات تیم پرسپولیس تغییر کرده و از ورزشگاه شهید کاظمی به ورزشگاه درفشی فر منتقل می شود. سرخپوشان تا سوم فروردین ماه سال ۹۸ در ورزشگاه درفشی فر تمرینات خود را دنبال می کنند سپس دوباره به ورزشگاه اختصاصی خود بازمی گردند.