بازگشت پس از ۹ سال؛سپاهان دوباره با ساکت

محمدرضا ساکت پس از دوری ۹ ساله از سمت مدیرعاملی سپاهان بار دیگر امروز به این سمت منصوب شد....

به گزارش "ورزش سه" صبح امروز علی پزشک سخنگوی باشگاه سپاهان پس از آن‌که توافق نهایی دانیال اسماعیلی‌فر صورت گرفت، وعده داد که بمب دوم بدون‌شک برای هواداران طلایی‌پوش مهم‌تر و جذاب‌تر خواهد بود؛ اما این بمب در ترکیب سپاهانی‌ها رخ نداد بلکه در قامت مدیرعامل به مجموعه سپاهان بازگشت. محمدرضا ساکت چهره‌ای که در میان هواداران سپاهان بسیار محبوب است و موفقیت‌های مهمی را وی توانسته در دوران مدیرعاملی‌اش برای سپاهان رقم بزند.

ساکت که مردادماه ۱۳۸۱ به عنوان مدیرعامل سپاهان منصوب شد، ۹ سال این سمت را برعهده داشت و طلایی‌پوشان دیار زاینده رود موفق شدند سه قهرمانی لیگ برتر، سه قهرمانی جام حذفی و نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را به دست آورند؛ نایب قهرمانی که باعث شد سپاهان به عنوان اولین تیم ایرانی راهی رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان شود.

ساکت مردادماه ۱۳۹۰ پس از حضوری ۹ ساله در باشگاه سپاهان جای خود را به علیرضا رحیمی داد؛ وی پس از جدایی از سپاهان، حضوری کوتاه مدت در فولاد ماهان داشت و سپس عضو هیات رئیسه اسکواش شد. از خرداد ۱۳۹۵ هم وی از سوی رئیس فدراسیون فوتبال سمت مدیر تیم‌های ملی فوتبال را عهده‌دار شد و آخرین سمت وی در فوتبال دبیرکلی فدراسیون فوتبال بود که با قانون منع به کارگیری بازنشستگان در سال ۱۳۹۷ به پایان رسید.

ساکت که در ماه‌های اخیر همچنان به عنوان یکی از اعضای تاثیرگذار در فدارسیون فوتبال به کار خود ادامه می‌داد، سرانجام امروز با حکم عظیمیان مدیرعامل کارخانه فولاد مبارکه سپاهان در قامت مدیرعاملی باشگاه فوتبال این کارخانه منصوب شد تا پس از ۹ سال دوباره به پست سابق خود بازگردد و سپاهانی‌ها با حضور وی به تکرار روزهای خوب گذشته امیدوار شوند.

تگ ها


سازمان لیگ برتر محمدرضا ساکت