بازگشت چک به بخش آبی لندن پیش از لمپارد

پتر چک دروازه‌بان محبوب آبی‌های لندن حالا با یک نقش جدید به چلسی بازگشته است....

به گزارش مدال؛ پتر چک چندی پیش به عنوان دستیار فنی و مشاور باشگاه چلسی معرفی شد. او پس از یازده سال حضور در دروازه استمفوردبریج، حالا برای مسئولیتی جدید به بخش آبی لندن برگشته است، آن هم در روزهایی که بازگشت «فرانک لمپارد» و حضورش روی نیمکت چلسی تقریباً قطعی به نظر می‌رسد.

چک در سال 2004 و با 7 میلیون پوند به عنوان گران‌ترین دروازه‌بان تاریخ چلسی به لندن آمد و در 333 بازی برای چلسی، 15 قهرمانی را تجربه کرد و بعدها به آرسنال رفت. او در فینال امسال لیگ اروپا در برابر چلسی قرار گرفت و با قبول شکست مقابل تیم سابقش، از قهرمانی بازماند و برای همیشه دستکش‌هایش را از دست خارج کرد.

او یک ماه پیش از همکاری احتمالی با چلسی سخن گفته بود و حالا درباره شغل جدیدش در چلسی می‌گوید: «مثل گذشته، همه چیز در ارتباط با فوتبال است. من باید درباره وضعیت ورزشی باشگاه گزارش بدهم و ایده‌های جدید را با مدیریت مطرح کنم.»

در این بین پیشبینی می‌شود که «لمپارد» نیز تا ساعاتی دیگر به عنوان سرمربی جدید چلسی معرفی شود. چک درباره سرمربی بعدی چلسی نیز جملات جالبی را به زبان آورده است: «فرانک طرح‌ها و اعتقادات خودش را خواهد داشت. وقتی قرار بود مسئولیت جدیدی در چلسی برعهده بگیرم، ابتدا باید با کادر سرمربی‌گری جدید هماهنگ می‌کردم. حالا نقش تاثیرگذاری دارم و آن را بسیار دوست دارم.»

بیشتر بخوانید:

کادرفنی احتمالی چلسی ۲۰۱۹/۲۰: لمپارد، ماکلله و پتر چک

 

 

تگ ها


پتر چک چلسی آبی های لندن اخبار نقل و انتقالات لیگ برتر انگلیس نقل و انتقالات لیگ برتر انگلیس استمفوردبریج فرانک لمپارد چلسی لیگ برتر فوتبال