بازگشت کرویف‌ها؛ یوردی، مدیر جدید بارسلونا

یوردی کرویف قرار است از این به بعد نقشی استراتژیک در سلسله مراتب باشگاه بارسلونا داشته باشد....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا تایید کرده است که یوردی کرویف قرار است در این تابستان در "نقشی استراتژیک" به این باشگاه بازگردد.

کرویف پست خود به عنوان سرمربی تیم شنژن در سوپرلیگ چین را ترک کرده است تا به نوکمپ بازگردد و با خوان لاپورتا، رییس جدید این بارسا، همکاری کند.

در بیانیه بارسلونا آمده است: "باشگاه بارسلونا اعلام می کند که یوردی کرویف از تاریخ یکم آگوست به این باشگاه خواهد پیوست و بخشی از ساختار جدید سازمانی را تشکیل خواهد داد. یوردی کرویف که در تیم جوانان و تیم اول بارسا از سال ۱۹۹۳ تا ۱۹۹۶ بازی می کرد، در نقشی استراتژیک به باشگاه باز خواهد گشت.

ورود او به لطف همکاری تیم چینی، شنژن، که کرویف در سال ۲۰۲۰ هدایت می کرد، گروه Kaisa و رئیس تیم چینی،کواک یینگ شینگ، امکان پذیر شد. همه این افراد نقش تعیین کننده ای در تسهیل عزیمت وی، که هنوز با شنژن قرارداد دارد، ​​به بارسلونا داشتند و بنابراین ما خوشحال خواهیم شد که در آینده به دنبال همکاری با این باشگاه باشیم. "

کرویف شش سال را به عنوان بازیکن در بارسلونا گذراند و همچنین در منچستر یونایتد بازی کرد تا اینکه کفش های خود را در سال ۲۰۱۰ آویزان کرد. او سپس به کار در مجموعه ای از نقش های مختلف به عنوان مدیر ورزشی و سرمربی در سراسر جهان ادامه داد.

همچنین انتظار می رود بارسلونا به زودی ادامه همکاری با رونالد کومان، سرمربی این تیم، را نیز تأیید کند. انتظار می رود این سرمربی هلندی برای دومین فصل متوالی در نوکمپ بماند.

تگ ها


بارسلونا