بازگشت گل‌محمدی به تمرینات پرسپولیس پیش از استعفا!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که خواستار استعفای رئیس هیات مدیره این تیم شده بود پس از اتمام زمان اولتیماتوم موردن ظرش به تمرینات بازگشت بدون اینکه استعفایی انجام شده باشد....

به گزارش خبرنگار مهر، تمرین امروز پرسپولیس در حالی از ساعت ۱۳:۴۵ در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد که مصاحبه جنجالی یحیی گل محمدی پس از تساوی دو - دو پرسپولیس مقابل استقلال تهران علیه مهدی رسول پناه حاشیه های زیادی را در این تیم به وجود آورد.

یحیی که خواهان استعفای رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس شده بود در دو روز گذشته تصمیم گرفت سکوت کند تا اولتیماتوم ۴۸ ساعته اش بابت برکناری رسول پناه به اتمام برسد اما وزیر ورزش هیچ اقدامی برای حمایت از سرمربی سرخپوشان نکرد تا شایعاتی درباره احتمال قطع همکاری او با پرسپولیس مطرح شود.

رسول پناه هم که صحبت های جدید دیگری از او منتشر شده است همچنان حاضر به جدایی از این باشگاه نشده تا هواداران این تیم منتظر ورود وزیر ورزش و جوانان به این ماجرا شوند.

با این حال یحیی گل محمدی پس از اتمام دو روزه فرصت خود به سلطانی فر برای برکناری رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در تمرین این تیم حاضر شد تا شاگردان خود را برای دیدار با فولاد خوزستان زیر نظر بگیرد.

بنابراین گل محمدی همچنان به فعالیت خود در قامت سرمربی پرسپولیس در ادامه رقابت های لیگ برتر ادامه می دهد.

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس مهدی رسول پناه تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس یحیی گل محمدی