بازگشت یزدانی و غفوری به تمرین استقلال

آبی پوشان آخرین جلسه تمرینی خود را پیش از دیدار برابر نساجی برگزار کردند که با بازگشت وریا غفوری و سیاوش یزدانی همراه بود....

به گزارش "ورزش سه"، استقلال پیش از برگزاری دیدار برابر نساجی، آخرین جلسه تمرینی خود را از ساعت ۱۶ در مجموعه ورزشی آرارات برگزار کرد که در ابتدای تمرین امروز، یک جلسه آنالیز حریف برای بازیکنان نیز برگزار شد.

در ابتدا تمرین امروز، بازیکنان حدود ۳۰ دقیقه به گرم کردن، کارهای سرعتی و پاسکاری ترکیبی مشغول شدند. بخش اصلی این تمرین را فوتبال درون تیمی با محوریت مرور تاکتیک‌های تیمی تشکیل داد که فرهاد مجیدی شخصا بر عملکرد بازیکنان نظارت داشت و در حین تمرین نکات مد نظرش را به بازیکنان گوشزد می‌کرد.

سیاوش یزدانی پس از بازگشت از اردوی تیم ملی، در تمرین امروز شرکت داشت. ضمن اینکه وریا غفوری پس از بهبودی از سرما خوردگی در این تمرین شرکت کرد. البته فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از بازی با نساجی اعلام کرد که غفوری در این بازی حضور نخواهد داشت.

پس از پایان تمرین، بازیکنان راهی هتل محل اقامت خود شدند تا در اردوی این تیم برای مصاف با نساجی شرکت کنند. این دیدار فردا از ساعت ۱۸ در استادیوم آزادی تهران برگزار خواهد شد.

تگ ها


وریا غفوری استقلال تهران سیاوش یزدانی