بازگشت یک پرسپولیسی به آزادی

سوشا مکانی دروازه‌بان موفق این روزهای نفت مسجدسلیمان پس از مدت‌ها مقابل تیم اسبق خود به میدان رفت....

به گزارش خبرنگار مدال، سوشا مکانی یکی از چهره‌های ویژه بازی پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان در هفته یازدهم لیگ برتر خواهد بود. دروازه‌بان خبرساز پرسپولیس در لیگ چهاردهم و پانزدهم پس از جدایی از این تیم در تابستان سال 95 هیچ گاه مقابل پرسپولیس قرار نگرفته است و در صورتی که در این بازی در ترکیب اصلی قرار بگیرد برای نخستین بار از زمان جدایی از جمع پرسپولیسی‌ها مقابل این تیم قرار خواهد گرفت.
مکانی پس از جدایی از پرسپولیس به تیم نروژی میوندالن پیوست و در مقطعی به طور قرضی برای نفت آبادان نیز به میدان رفت هر چند در بازی بازی برگشت نفت آبادان مقابل پرسپولیس در لیگ هفدهم سوشا نیمکت‌نشین بود تا نفت در روزی که که داوود نوشی صوفیانی را در دروازه داشت با 3 گل مقابل پرسپولیس مغلوب شود.
مکانی بعد از هفته سوم لیگ برتر در ترکیب نفت مسجدسلیمان به میدان رفته و در این مدت در 5 بازی حضور داشته و یکی بازی را به دلیل مصدومیت و یک بازی دیگر را به دلیل مسائل انضباطی از دست داده است. وی در این مدت 2 کلین‌شیت داشته و در 24 دقیقه‌ای که در بازی با شاهین درون دروازه نفت بوده نیز گلی دریافت نکرده است. وی 2 بار در بازی با پیکان و یک بار در بازی با شهر خودرو دروازه خود را در لیگ برتر باز شده دیده و در تک بازی جام حذفی که برای نفت مسجدسلیمان به میدان رفته مقابل شهر خودرو کلین‌شیت به ثبت رسانده است.

 

بیشتر بخوانید:
طلسم پرسپولیس مقابل نفت در آزادی می‌شکند؟

تگ ها


پرسپولیس سوشا مکانی بازیکنان سابق پرسپولیس پرسپولیس نفت مسجد سلیمان هفته یازدهم لیگ نوزدهم هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال