بازیکنانی با پیشنهادات وسوسه انگیز/با 200 هزار دلار لژیونر شوید!

قیمت ارز تاثیر مستقیمی حتی در فوتبال داخلی ما داشته است....

به گزارش خبرنگار مدال، بازیکنان داخلی فوتبال ایران، بازیکنانی که ملی پوش هم نیستند و تا پیش از این به خواب شب شان هم نمی دیدند که حالا حالاها بخواهند فوتبال شان را خارج از ایران ادامه دهند و تفکر و برنامه ریزی شان به گونه ای بود که باید پله های ترقی را یکی، یکی طی کنند، به تیم های بزرگی مثل استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی و ... برسند، به تیم ملی دعوت شوند و بعد از همه این ها بتوانند به لژیونر شدن فکر کنند، با توجه به بالا رفتن قیمت ارز می خواهند و می توانند ره صدساله را یک شبه طی کنند!

هستند بازیکنانی که در فصل نقل و انتقالات با پیشنهادات معقولی از جانب استقلال و تیم های دیگر مواجه شده اند، بازیکنان خوبی که برای رسیدن به قله باید چند سالی صبر کنند تا به تیم ملی دعوت شوند اما جملگی یک موضوع مشترک دارند، فکر کردن به پیشنهادات خارجی سپس پاسخگویی نهایی به تیم های داخلی!

200، 300 هزار دلار اصلا رقم زیادی برای جذب یک بازیکن محسوب نمی شود و درست به همین دلیل است که پیشنهادات تیم هایی از کرواسی، پرتغال، قطر و ...به سمت بازیکنان خوب ایرانی سرازیر شده است، آن ها می توانند با قیمت هایی بسیار پایین بازیکنان خوب ایرانی را به خدمت بگیرند و از این طرف همین مبلغ متوسط می تواند برای بازیکنان فوتبال ایران بسیار وسوسه انگیز باشد.

این موضوع امسال، در نقل و انتقالات باشگاه ها را با معزلاتی مواجه کرده و دست تیم ها را برای عقد قراردادهای معقول بسته است. به خصوص که مشکلات مالی فعلا دامن بسیاری از تیم ها را نیز گرفته است.

بیشتر بخوانید:

منزوی تکذیب کرد/ نقل و انتقالات پرحاشیه در استقلال

تگ ها


فوتبال ایران فوتبال داخلی لژیونرها باشگاه استقلال نقل و انتقالات لیگ برتر خلیج فارس فوتبال