بازیکنان استقلال، آتش زیر خاکستر!

تعطیلات استقلالی‌ها هنوز به پایان نرسیده و بازیکنان این تیم فعلا در سکوت استراحت می‌کنند....

به گزارش مدال، بازیکنان استقلال باید به زودی تمرینات خود را آغاز کنند اگرچه هنوز تکلیف نیمکت این تیم و کادرفنی مشخص نیست. شنیده می شود برخی بازیکنان در محافل خصوصی صحبت هایی را مطرح کرده اند و منتظرند تا زودتر تکلیف سرمربی مشخص شود تا صحبت هایشان را علنی کنند.
بازیکنان استقلال از وضعیت مالی رضایت ندارند و در حالی که اکثر آن ها فقط 10 تا 15 درصد قراردادهایشان را دریافت کرده اند منتظرند تا مراتب اعتراضشان را هرچه سریع تر به گوش مسئولین باشگاه برسانند. آن ها معتقدند حتما وضعیت مالی باشگاه بد نیست که برای پرداخت به استراماچونی و دیاباته و میلیچ به سرعت دست به جیب شده و مطالبات را پرداخت کرده اند، پس باید هرچه سریع تر به فکر پرداخت قرارداد سایر بازیکنان هم باشند.
شنیده می شود مسئولین باشگاه استقلال باید هرچه سریع تر 9 میلیارد به حساب بازیکنان این تیم واریز کنند تا بحرانی جدید دامن گیر استقلال نشود و این تیم بتواند بعد از مدت ها دوباره رنگ و روی آرامش را به خود ببیند.

 

بیشتر بخوانید:

اقدام عجیب ستاد آسیایی استقلال در تنظیم لیست بازیکنان!

ادعای جنجالی پیشکسوت استقلال: بازیکنان دوست ندارند استرا مربی‌شان باشد

تگ ها


باشگاه استقلال اخبار استقلال بازیکنان استقلال پرداخت مطالبات استقلالی ها تمرین استقلال فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال