بازیکنان استقلال: از استرا دلخوریم..!

روز گذشته برخی از بازیکنان استقلال ضمن انتقاد از استراماچونی به‌خاطر عدم بازگشت به ایران از حضور فرهادمجیدی در این تیم استقبال کردند!...

به گزارش مدال، دیروز بعضی از بازیکنان استقلال تحت تأثیر برخی تماس‌ها و البته شرایط موجود از استراماچونی ناراحت شده بودند و می‌خواستند علیه او مصاحبه کنند.

در همین رابطه یکی از بازیکنان گفت: دلم می‌خواست یک مصاحبه تند علیه استراماچونی بکنم و بگویم این آقا فقط دنبال منافع خودش بود. ما بدون پول به پایش ایستادیم، ولی ایشان نیامد. دوست داشتیم حالا که اینقدر به پایش ماندیم، برمی‌گشت، اما نیامد. دلم می‌خواست حرف می‌زدم و می‌گفتم این ۵ امتیاز که از دست رفت، چقدر می‌تواند دردسر درست کند، ولی راستش هر کاری کردم، نتوانستم خودم را راضی کنم، چون می‌بینم که به نفع برخی آقایان می‌شود. یکی از اعضای هیئت مدیره که مرتب دنبال مفت‌بری است و می‌خواهد خودش را مناسب جلوه بود، آن یکی می‌خواهد استرا برود تا یکی از اعضای خانواده‌اش به استقلال بیاید و آقای فتحی هم که به قول خود استراماچونی معلوم نیست چطوری از استقلال رفته که در تمام مذاکرات روز‌های اخیر خط و ربط تعیین کرده است؟ او ادامه داد: برای این که بتوانم ناراحتی‌ام را بیان کنم به وریا غفوری زنگ زدم و گفتم: آقا، ما پول زیادی نگرفتیم، ولی به پای استرا ایستادیم. من خودم می‌خواستم مصاحبه کنم و بگویم آقای سرمربی، خجالت نمی‌کشی؟ ما این‌طوری ایستادیم، اما تو برنگشتی، ولی ترجیح دادم شما (غفوری) به عنوان کاپیتان حرف بزنید و مشکلات ما را بگویید. این بازیکن ادامه داد: همه این‌ها را به وریا غفوری گفتم، اما در کمال تعجب کاپیتان به من گفت: من خودم از استراماچونی دلخورم. در تمام این روز‌ها با او صحبت کردم و توقع داشتم حالا که بچه‌ها به پایش ایستادند، او هم حرفه‌ای‌گری کند و برگردد، ولی برنگشت.

 

بیشتر بخوانید:

فریدون زندی: استراماچونی دیگر به استقلال برنمی‌گردد

تگ ها


آندره آ استراماچونی بازیکنان استقلال فرهاد مجیدی ووریا غفوری فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال