بازیکنان ایران دو برابر چین ارزش دارند

نوئل لو گرائه، رئیس فدراسیون فرانسه مدعی شد که بنزما منع قانونی برای بازگشت به تیم ملی فرانسه ندارد و تصمیم گیرنده نهایی در این مورد دیدیه دشان، سرمربی فرانسه است ......

 نوئل لو گرائه، رئیس فدراسیون فرانسه مدعی شد که بنزما منع قانونی برای بازگشت به تیم ملی فرانسه ندارد و تصمیم گیرنده نهایی در این مورد دیدیه دشان، سرمربی فرانسه است.
به گزارش "ورزش سه"، بنزما به جرم اخاذی از والبئونا توسط دادگاه متهم شده بود و همین موضوع باعث شد تا او نتواند تیم ملی فرانسه را در یورو 2016 همراهی کند. حال لو گرائه مدعی شد که منع قانونی برای حضور بنزما در تیم ملی فرانسه وجود ندارد و تنها دشان در این مورد تصمیم می گیرد.


او گفت:" من مخالف محرومیت مادام العمر هستم. بنزما باید در داگاه حاضر می شد و ما هم قصد ریسک کردن در این مورد نداشتیم. هنوز پروسه دادگاه حل نشده ولی او مشکلی برای حضور در تیم ملی فرانسه ندارد. روزی که کار دادگاه تمام شود، تنها دیدیه دشان است که در مورد حضور یا عدم حضور او تصمیم گیری خواهد کرد."

هنوز دادگاه زمانی برای رسیدگی به پرونده بنزما مشخص نکرده است. همچنین مهاجم رئال به دلیل مصدومیت تا به حال نتوانسته این تیم را در فصل جدید در لالیگا همراهی کند.

 

تگ ها


فوتبال