بازیکنان بارسا پس از تساوی مقابل دورتموند: از ترشتگن ممنونیم!

بازیکنان تیم بارسلونا پس از تساوی شب گذشته مقابل دورتموند با تمجید از ترشتگن به اظهارنظر پرداختند....

به گزارش مدال، شب گذشته بارسا مقابل دورتموند در حالی‌که زنبورها یک ضربه پنالتی از دست داده بودند به تساوی بدون گل دست یافت. پس از پایان این دیدار تعدادی از بازیکنان بارسا به اظهار نظر درباره بازی پرداختند.
لنگله: بردن در ورزشگاه دورتموند همیشه سخت است. امتياز مهمى کسب کردیم. كيفيت ترشتگن بسیار بالاست و او بارها ما را نجات داد. تكرار پنالتى؟ براى من جايگيرى ترشتگن درست بود و اگر داور چیزی نگفته پس تصمیمش درست بوده است.
آرتور: مساوى بد نبود. با تيم سرسختى روبرو شديم. از بازگشت مسى خوشحاليم. او در جهان بهترین است. بیشتر و بهتر تمرین می‌کنیم زیرا می‌خواهیم در بازی‌هایمان تسلط داشته باشیم.
روبرتو: بازگشت مسى به ما کمک می‌کند. او تازه از مصدوميت برگشته است و فقط ٣٠ دقيقه بازى كرد. دورتموند بازى خوبى ارائه كرد. پنالتى نقطه تحولى در بازى بود اما خوشحالیم كه تراشتگن آن را سيو كرد و درنهايت با مساوى بيرون آمدیم. با وجود مالكيت و تسلط بهترين عملكرد را نداشتيم و از اين ورزشگاه سخت با ١ امتياز بيرون آمديم. مي‌خواهيم امسال ليگ قهرمانان را به خانه ببریم.
فرانک دی‌یونگ: ما بارساييم و هميشه بايد برنده باشیم. احساس نااميدى مي‌كنيم. نتيجه مي‌توانست به نفع هر تیمی باشد. در دقايق آخر فرصتى خلق نكرديم. وقت مسی هست اعتماد به نفس داریم و خوشحالیم که پیش ما برگشته است.

بیشتر ببینید:

خلاصه بازی دورتموند 0 - 0 بارسلونا/ ویدیو

 

 

تگ ها


بازیکنان بارسا سرخی روبرتو کلمنت لنگلت أرتور فرنکی دی یانگ بورسیا دورتموند بارسلونا بورسیا دورتموند-بارسلونا UEFA Champions League فوتبال