بازیکنان بارسلونا در سطح داور مسابقه نبودند!

یکی از عصبانی ترین های پس از بازی شب گذشته بارسا و رئال وایادولید، شهردار وایادولید بود....

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از موندودپورتیوو، رئال وایادولید پس از ۲۹ بازی و با کسب ۲۷ امتیاز در رده ۱۶ قرار دارد و خطر سقوط را به شدت حس می کند. این تیم شب گذشته در نوکمپ نمایشی شجاعانه داشت و به نوعی قربانی تصمیمات بحث برانگیز داوری شد.

وایادولید معتقد است یک پنالتی برای شان اعلام نشد و هایمه لاتره داور بازی نیز دقیقه ۷۹ به اشتباه اسکار پلانو را اخراج کرد.

 داور خطای از پشت اسکار پلانو روی عثمان دمبله را کارت قرمز مستقیم تشخیص داد و به این ترتیب میهمان در نوکمپ مجبور شد ۱۵ دقیقه ۱۰ نفره بازی کند و در نهایت دقیقه ۹۰ با دریافت گل، شکست خورده زمین را ترک کرد.

طبق نظر کارشناسان داوری مارکا و آاس، اخراج بازیکن وایادولید کاملا غیرمنصفانه بود.

اسکار پوئنته شهردار وایادولید که بسیار عصبانی بود، پس از اتمام بازی توئیت کرد:« معتقدم داور باید به رختکن بارسا برود و بازیکنان این تیم را سرزنش می کند؛ چرا که چیزی نمانده بود پیروز نشوند. آنها در سطح داور مسابقه نبودند و او در این پیروزی نقش موثرتری داشت.»

شهردار وایادولید به مارکا هم گفت:« من شهردارم و حق دارم اعتراضم را به هر نحوی نشان دهم. معتقدم تصمیمات داوری روی بازی و در مجموع لالیگا تاثیر منفی گذاشت. این داوری توهینی بزرگ به ما، هواداران و یک شهر بود. من احمق نیستم و اگر قرار است رقابت ها اینگونه دستکاری شود، این کار را انجام دهند ولی توقع نداشته باشند سکوت کنیم. معتقدم با این روند و اتفاقات شب گذشته، بعید است اجازه دهند اتلتیکو قهرمان شود.»

تگ ها


فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال