بازیکنان تازه وارد سایپا به دنبال جدایی

نفرات جدید نارنجی پوشان به دلیل عدم انجام تعهدات این باشگاه تصمیم به فسخ قرارداد گرفته‌اند....

به گزارش "ورزش سه"، تیم سایپا در حالی وارد بازار نقل و انتقالات تابستانی شد و بازیکنانی را به خدمت گرفت که مسؤول نقل و انتقالات این باشگاه به نفرات تازه وارد وعده داد تا حداقل ۳۰ درصد از مبالغ قراردادشان را تا دو، سه روز آینده پرداخت کند و همچنین به بازیکنانی که شهرستانی‌ها هستند، هزینه اجاره خانه خواهند داد.

معاون ورزشی و مسؤول نقل و انتقالات سایپا که حدود دو ماه است از سمت جدیدش در این باشگاه می‌گذرد، پس از آنکه قراردادهای بازیکنان را با ارقام بالا می‌بندد، به تعهداتش عمل نمی‌کند که همین مسئله موجب ناراحتی نفرات این تیم می‌شود.

چنین شرایطی مدیران باشگاه سایپا را با چالش مواجه کرده و آنها هنوز نتوانستند قراردادهای بازیکنان جدید را به ثبت برسانند چراکه در هیأت مدیره عنوان کرده‌اند مبالغ قراردادها بالا بوده است.

از سوی دیگر، تعدادی از بازیکنان جدید هم بخاطر عدم انجام تعهدات قصد رفتن از جمع نارنجی پوشان را دارند که ازجمله آنها می‌توان به حسین مالکی اشاره کرد؛ بازیکنی که طی دو روز اخیر در تمرینات شرکت نکرده و تقاضای فسخ قرارداد داشته یا فریبرز گرامی که از شرایط به وجود آمده ناراضی است، اما به دلیل اینکه بازیکنان جدید تعهد اولیه‌ای داشته‌اند، هنوز در این تیم حضور دارند.

باشگاه سایپا طی سالیان اخیر همواره به تیم خوش‌حساب در پرداختی‌ها بین بازیکنان فوتبال ایران مطرح شده، اما حالا با شرایطی که با وعده‌های عمل نشده مسؤول نقل و انتقالات این تیم به وجود آمده، اوضاع نارنجی پوشان بهم خورده است.

نارنجی پوشان سال گذشته با هدایت ابراهیم صادقی جوان تیمی داشتند که آزمون و خطاهای خود را با جوانان زیادی داد و می‌توانست در لیگ بیستم با آرامش کارش را دنبال کند ولی شرایط به وجود آمده موجب شده تا آنها با دغدغه در اختیار داشتن بازیکنان جدید در آستانه شروع فصل مواجه شوند.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۳۹۹ سایپا