بازیکنان تیم ملی واکسن روسی می زنند

در روزهای پیش رو تا پیش از شروع اردوی تیم ملی نزدیک به ۵۰ بازیکن مد نظر کادر فنی تیم ملی دوبار واکسن روسی دریافت خواهند کرد.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، البته همه این بازیکنان در اردوی تیم ملی حاضر نخواهند شد و اردوی تیم ملی در تهران و سپس در کیش با حضور ۲۳ بازیکن آغاز و در نهایت تیم ملی با همین تعداد بازیکن راهی بحرین محل برگزاری بازی های باقی مانده مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ خواهد شد. اما به صلاحدید اسکوچیچ همه بازیکنانی که احتمال دعوت آنها به اردوی تیم ملی وجود دارد لیست شده اند که این تعداد نزدیک به ۴۷ بازیکن هستند که در روزهای پیش رو در دو نوبت واکسن روسی دریافت خواهند کرد. نامه نگاری های لازم در این زمینه از سوی فدراسیون فوتبال با باشگاه ها انجام شده تا بازیکنان در محل تعیین شده حاضر و واکسن روسی کرونا را در دو نوبت دریافت کنند. 

گفتنی است اردوی تیم ملی به بهانه ی حضور در بحرین از ۴ خرداد در تهران تشکیل می شود. تیم ملی روز ۶ خرداد به کیش و روز ۱۰ خرداد به بحرین می رود. 

وزارت بهداشت در نامه ای که برای فدراسیون فوتبال فرستاده با واکسیناسیون بازیکنان تیم ملی موافقت کرده است. پیش از این وزارت بهداشت بازیکنان المپیک و پارالمپیک را هم واکسینه کرده بود.

تگ ها


تیم ملی ایران