بازیکنان جدید استقلال به هفته اول لیگ برتر می‌رسند؟

در صورتی که بنا به گفته رییس هیات مدیره استقلال پنجره نقل و انتقالاتی این تیم در این هفته باز شود، بازیکنان جدید به دیدار هفته نخست می‌رسند....

به گزارش خبرنگار مهر، با اعلام اسماعیل خلیل زاده رییس هیات مدیره باشگاه استقلال با پرداخت تمام بدهی‌های خارجی این باشگاه به شفر، جباروف و باشگاه پاختاکور، پنجره نقل و انتقالاتی این تیم بین روزهای دوشنبه یا سه شنبه باز خواهد شد.

در صورت تحقق این وعده و گشایش پنجره‌های بسته آبی‌های پایتخت، امکان ثبت قرارداد بازیکنان جدید این تیم و استفاده از آنها در هفته نخست برگزاری رقابت‌های لیگ برتر ایجاد می‌شود و در صورتی که باز شدن پنجره‌های بسته به هر دلیلی به تعویق بیفتد، محمود فکری در هفته نخست و بازی مقابل مس رفسنجان نمی‌تواند روی بازیکنان جدیدش حساب کند.

آبی پوشان در هفته نخست رقابتهای لیگ برتر میزبان مس رفسنجان هستند که این دیدار از ساعت ۱۶:۳۰ روز یکشنبه ۱۷ آبان در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی برگزار می‌شود.

بازیکنان جدیدی که در این فصل به استقلال پیوستند و در صورت بسته ماندن پنجره نمی‌توانند این تیم را در هفته نخست همراهی کنند عبارتند از: بابک مرادی، سید احمد موسوی، متین کریم زاده، محمد نادری، محمد رشید مظاهری، محمد حسین مرادمند و مهدی مهدی پور.

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران نقل و انتقالات لیگ برترفوتبال ایران