بازیکنان رئال هم قسم شدند، ۴ پیروزی و قهرمانی

پس از تساوی روز گذشته بارسا و اتلتیکو حالا همه چیز برای قهرمانی در دستان رئال قرار دارد....

به گزارش "ورزش سه"، بارسا و اتلتیکو دیروز در نوکمپ نتوانستند به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل دست یابند تا اکنون رئال مادرید شانس رسیدن به صدر جدول را داشته باشد.

امشب از ساعت ۲۳.۳۰ رئال میزبان سویاست و در صورت کسب سه امتیاز، امید اول قهرمانی خواهد شد اما تیم تحت هدایت زیدان پس از شکست از چلسی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان، روحیه خوبی ندارد.

پس از فصلی سنگین با بیش از ۶۰ مصدومیت، رئال با لشگری نصفه و نیمه  و بدون چند بازیکن مهم و تاثیرگذارش به مقطع پایانی فصل رسیده و شرایط بدنی تیم نیز در فرم ایده آل قرار ندارد اما رئال باید برابر سویا، گرانادا، بیلبائو و ویارئال که حریفانی بسیار سخت و دشوار هستند به پیروزی برسد تا بتواند قهرمان شود.

طبق ادعای آاس، پس از تساوی دیروز بارسا و اتلتیکو یک چیز بین بازیکنان بیش از هر چیزی شنیده می شد:« نمی توانیم و نباید این فرصت را از دست بدهیم. مثل فصل قبل همه بازی ها را می بریم و قهرمان می شویم.»

رئال فصل گذشته و پس از اتمام قرنطینه ۹۰ روزه در اسپانیا، باید ۱۱ بازی دیگر در لالیگا برگزار می کرد و در صورت پیروزی و لغزش بارسا می توانست قهرمان شود. رئال ۱۰ بازی متوالی را برد و توانست یک هفته به پایان، قهرمانی اش را قطعی کند. 

حالا بازیکنان رئال برای تکرار قهرمانی و پیروزی در ۴ بازی بعدی هم قسم شده اند و ماموریت بزرگ شان از همین امشب برابر سویا آغاز خواهد شد. رئال از قهرمانی اش دفاع خواهد کرد؟

تگ ها


سویا اتلتیکو مادرید فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال