بازیکنان مازاد کالدرون در تمرین حاضر می شوند

گویا قرار است بازیکنان مازاد گابریل کالدرون در تمرینات پرسپولیس حاضر شوند....

به گزارش مدال، برخی از خبرهای دریافتی خبرنگار ما حاکی از آن است که گویا به بازیکن های مازاد لیست اعلام شده، طی دو روز آینده در محل تمرین این تیم حاضر شوند.

همان طور که می دانید نفراتی مثل امید عالیشاه و آدام همتی در لیست مازاد کالدرون حضور داشتند. بازیکنانی که پیش بینی می شد به عنوان بازیکنان قرضی به تیم های دیگر منتقل شوند تا نفرات مورد نظر کالدرون جذب شوند اما شنیده می شود نه تنها این اتفاق رخ نداده بلکه از  چند روز قبل به آن ها اعلام شده تا با تیمی وارد مذاکره نشوند چرا که قرار نیست رضایتنامه آن ها صادر شود.

حال آخرین شایعات حاکی از آن است که به این بازیکنان اعلام شده تا در تمرینات پرسپولیس حاضر شوند. شایعه‌ای که اگر تحقق پیدا کند نشان می دهد، باشگاه از مدتها قبل عدم بازگشت کالدرون را پیش بینی کرده بود. حال باید دید عالیشاه طی ۲۴ ساعت آینده در تمرین پرسپولیس حضور پیدا می کند یا نه. گفتنی است که عالیشاه ارتباط بسیار نزدیکی با مدیرعامل پرسپولیس و برخی از معاون های او دارد.

بیشتربخوانید:
جانشین کالدرون انتخاب شد
ترس پرسپولیس از واریز قسط دوم کالدرون

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران بازگشت عالیشاه به تمرینات پرسپولیس بازگشت بازیکن مازاد کالدرون به تمرینات پرسپولیس فوتبال ایران اخبار پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال