بازیکنان ما تحت تأثیر کم‌تجربگی قرار گرفتند/بازیکنان کم دقت بودند

مسجدسلیمان- مربی نفت مسجدسلیمان گفت: تیم سایپا از نفرات باتجربه استفاده کرد و بازیکنان ما تحت تأثیر کم‌تجربگی خودشان قرار گرفتند و شاید اگر دقت را چاشنی کار خود قرار می‌دادند، پیروز می‌شدیم....

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی خان آبادی شامگاه پنجشنبه در نشست خبری پس از تساوی نفت مسجدسلیمان مقابل سایپا، اظهار کرد: هر دو تیم سعی کردند بازی خوبی را ارائه کنند که اگر ما دقت را چاشنی کار خود قرار می‌دادیم، سه امتیاز در دست ما بود و پیروز می‌شدیم.

وی در خصوص داوری بازی نیز گفت: داوری مشکل خاصی نداشت و داور سعی کرد عدالت را برقرار کند، با اینکه در چند صحنه می‌توانست به نفع ما سوت بزند اما در کل مشکلی خاصی نبود.

مربی نفت مسجدسلیمان درباره نقاط ضعف و قوت نفت مسجدسلیمان بیان داشت: تیمی که در شاکله اصلی‌اش تغییرات عمده‌ای داشته است، زمان می‌برد تا به خواسته‌های سرمربی‌اش برسد ولی همه چیز رو به جلو و امیدوارکننده بود و امید است به آن چیزی که مد نظر سرمربی است، برسیم.

به گزارش خبرنگار مهر، بازی تیم‌های نفت مسجدسلیمان و سایپا تهران در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور با تساوی یک بر یک در مسجدسلیمان به پایان رسید.

تگ ها


تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان تیم فوتبال سایپا تهران ورزش خوزستان