بازیکنان نفت تمرین با کریمی را انتخاب کردند

به گزارش مدال به نقل از خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، بازیکنان نفت تهران با وجود تماس مسئولان باشگاه برای رفتن به اردوی کیش و تمرین زیرنظر حمید درخشان امروز در ورزشگاه تهرانسر تهران، محل تمرین نفتی ها حاضر شدند تا زیر نظر علی کریمی به تمرین بپردازند ......

به گزارش مدال به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، بازیکنان نفت تهران با وجود تماس مسئولان باشگاه برای رفتن به اردوی کیش و تمرین زیرنظر حمید درخشان امروز در ورزشگاه تهرانسر تهران، محل تمرین نفتی ها حاضر شدند تا زیر نظر علی کریمی به تمرین بپردازند.

مسئولان باشگاه نفت تهران روز گذشته در تماس با بازیکنان به آنها اعلام کردند سرمربی تیم درخشان است و تمرینات از امروز در کیش زیر نظر او انجام می شود. این اتفاق در حالی رخ داد که کریمی همچنان سرمربی است، چراکه در حکم او که به امضای مالک فعلی باشگاه رسیده، عنوان سرمربی برای وی قید شده و به این مربی برکناری اش نیز اعلام نشده است. کریمی البته استعفایی هم نداده است.

مشکلی که برای تمرین امروز نفتی ها وجود دارد، این است که زمین پیش از این در اختیار تیم پارس جنوبی جم قرار گرفته بود و باید دید با این شرایط نفتی ها امروز می توانند تمرین کنند یا خیر.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال