بازیکنان پرسپولیس باعث افتخار هستند/ با تمرکز بالای پیروز شدیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از پیروزی تیمش برابر شارجه و صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ابراز خرسندی کرد و گفت: این بازیکنان باعث افتخار هستند....

به گزارش خبرنگار مهر، آخرین دیدار از مرحله گروهی رقابت‌های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا که به صورت متمرکز در قطر برگزار می‌شود، از ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه امروز پنجشنبه تیم فوتبال پرسپولیس در گروه سوم این مسابقات به مصاف تیم شارجه رفت که این دیدار با برتری ۴ بر صفر سرخپوشان ایران به پایان رسید. شجاع خلیل زاده (۲)، عیسی آل کثیر (۴۱)، وحید امیری (۴۴) و مهدی عبدی (۹۲) برای پرسپولیس گل زدند.

یحیی گل محمدی در نشست خبری بعد از این دیدار گفت: بازی خیلی مهمی را با پیروزی به پایان بردیم. خوشحالم که توانستیم به عنوان تیم اول و صدرنشین راهی مرحله بعد شویم. مهم این بود که توانستیم خیلی زود به گل برسیم. امیدوارم بتوانیم این روند را در دیدارهای آینده هم ادامه دهیم. 

وی ادامه داد: از تک تک بازیکنانم تشکر می کنم. فشار زیادی را تحمل می کنند. چند بازیکن ما با مصدومیت بازی کردند که جای تقدیر دارد. به همه آنها خسته نباشید می گویم. این بازیکنان باعث افتخار تیم ما و افتخار هواداران هستند و از این که توانستند دل هواداران را شاد کنند از تک تک آنها تشکر می کنم. هواداران هم انرژی مثبت به ما دادند که از آنها تشکر می کنم. 

گل محمدی در مورد آنالیزی که از تیم حریف داشت گفت: آنالیز خوبی از تیم شارجه داشتیم. گل هایی که زدیم روی کارهای تمرین شده بود. هر چند که فرصت تمرین زیاد نداشتیم اما به صورت تئوری این مسائل را گوشزد کردیم و بازیکنان هم با تمرکز بالا توانستند این کار را انجام دهند. تمرکز بالای بازیکنان در طول مسابقه دیدنی بود و می شد دید که بازیکنان با تمام انرژی دارند بازی می کنند. 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد نیمکت تیمش گفت: همه بازیکنان ما در یک سطخ هستند و آنهایی هم که روی نیمکت هستند لیاقت حضور در ترکیب ثابت را دارند. با توجه به فشردگی مسابقات حتما نیاز است که ما به همه بازیکنان بازی بدهیم و از همه آنها استفاده کنیم. 

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس لیگ قهرمانان فوتبال آسیا یحیی گل محمدی