بازیکنان پرسپولیس باید مراقب «خواب» قهرمانی باشند!

سرمربی پیشین پرسپولیس گفت: اینکه شانس اصلی قهرمانی را برای پرسپولیس قائل هستیم با قهرمان دانستن آنها تفاوت زیادی دارد. بازیکنان نباید با این خیال بازی کنند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، ناصر ابراهیمی، در خصوص شروع دوباره رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران پس از چهار ماه تعطیلی گفت: به هر حال طبیعی است که انتظار فوتبال زیبا و تماشایی را از تیم ها نباید داشته باشیم. تعطیلی چهار ماهه رقابت های فوتبال سابقه نداشته است و این می تواند برای هر بازیکنی مشکل ساز شود.

پیشکسوت فوتبال ایران افزود: به نظرم بخشی از دلخوشی مردم ایران همین فوتبال است. اگر آن را هم بگیریم دیگر چیزی برای سرگرمی مفید و توجه به ورزش در سطح جامعه باقی نمی ماند. تصمیم سازمان لیگ برای برگزاری دوباره بازی ها مناسب بود اما باید توجه به پروتکل های بهداشتی را بیشتر از قبل کرد. احساس می کنم ضعف هایی در این بخش وجود دارد که باید تمام دست اندرکاران برگزاری مسابقات لیگ برتر به آن توجه ویژه ای کنند.

سرمربی پیشین پرسپولیس درباره صدرنشینی پرسپولیس با اختلاف ۱۰ امتیازی نسبت به تیم های دوم و سوم جدول تاکید کرد: قطعا همه چیز به سود پرسولیس است.  اینکه شانس اصلی قهرمانی را برای پرسپولیس قائل هستیم با قهرمان دانستن آنها تفاوت زیادی دارد. بازیکنان نباید با این خیال بازی کنند. آنها باید مراقب خواب قهرمانی‌شان باشند. شاید خیلی ها فکر کنند که بازی های مهم پرسپولیس از سر راه برداشته شده ست اما تیم هایی نظیر پیکان که برای فرار از منطقه سقوط می جنگند می توانند خطرساز شوند.

ابراهیمی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم رقابت های لیگ برتر با کمترین تعداد مصدوم به پایان برسد. کادرفنی باشگاه ها و مربیان بدنساز تیم ها وظیفه مهمی بر گردن دارند. بازیکن نباید در زمین مسابقه احساس ضعف کند. اگر بتوانیم خیلی زود خودمان را با شرایط حال حاضر در فوتبال جهان وفق بدهیم موفقیت هایمان در عرصه باشگاهی و ملی افزایش خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:
پیروانی: داوری‌ها تحت تاثیر جوسازی‌ها نباشد

یحیی گل‌محمدی: دیدار سختی برابر پیکان داریم

 

 

تگ ها


ناصر ابراهیمی تیم فوتبال پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال