بازیکنان پرسپولیس به کدام طلب اعتراض دارند؟

تعدادی از بازیکنان پرسپولیس درحالی نسبت به مسائل مالی معترض هستند که بخش قابل توجهی از قراردادهای فصل گذشته خود و پاداش صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا را دریافت کرده‌اند....

به گزارش خبرنگار مهر، دور جدید تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس در حالی از صبح دوشنبه برای لیگ برتر بیستم آغاز شد که علاوه بر شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، احمد نورالله‌ی و وحید امیری که در اردوی تیم ملی ایران هستند بازیکنان باتجربه نظیر سیدجلال حسینی، کمال کامیابی نیا و امید عالیشاه نیز به دلیل عدم پرداخت مطالبات خود در تمرین حاضر نشدند.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس نیز در گفتگو با خبرنگاران درباره این موضوع گفت: قرار بود دیروز با بازیکنان تسویه کنند اما این بار هم نکردند. برای چندمین بار است که چنین قول‌هایی را می‌دهند اما عمل نمی‌کنند. اولین تمرین برای شروع فصل جدید اینگونه است. دیروز تسویه نکردند و بچه‌ها تمرین نیامدند.

بازیکنان پرسپولیس در حالی به خود حق دادند که در نخستین جلسه تمرینی پیش فصل شرکت نکنند که اکثر آنها حدود ۹۵ درصد از قراردادهای فصل گذشته خود را دریافت کرده‌اند.

سرخپوشان بلافاصله پس از اتمام لیگ برتر همراه با سپاهان، استقلال و شهرخودرو راهی قطر شدند تا ادامه بازی‌های لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ را انجام دهند، عملکرد تحسین برانگیز بازیکنان این تیم باعث صعود سرخ‌ها به فینال این مسابقات شد. اعضای این تیم پاداش بردهای خود را نیز پس از هر بازی بلافاصله دریافت کردند.

همچنین اعضای این تیم بابت صعود به فینال آسیا نیز پاداش ویژه ۱۰۰ میلیون تومانی دریافت کردند. پاداشی که برای یحیی و دستیارانش در کادر فنی این تیم ۲۰۰ میلیون تومان بوده است.

مشکلات مدیریتی پرسپولیس و نابسامانی این باشگاه در رتق و فتق امور جاری و بدهی‌های گذشته بر هیچ‌کس پوشیده نیست. مدیرانی نظیر رسول پناه که هر روز وعده پرداخت به برانکو را بابت محرومیت پرسپولیس از حضور در نقل و انتقالات لیگ برتر می‌دهند اما بازیکنان پرسپولیس در حالی هواداران این تیم را نگران از آینده قهرمان چهار فصل متوالی لیگ برتر می‌کنند که فقط پاداش کامل قهرمانی خود در نوزدهمین دوره لیگ برتر و چند درصد باقیمانده از قراردادهای فصل گذشته خود را دریافت نکرده‌اند.

البته باشگاه پرسپولیس قسط اول قراردادهای اعضای این تیم را در فصل پیش رو نیز پرداخت نکرده است که تقریباً اکثر تیم‌های لیگ برتری نیز شرایط مشابه دارند.

به نظر می‌رسد خواسته تعدادی از بازیکنان مبنی بر تغییر رقم قرارداد آنها تبدیل به یکی از اهرم‌های فشار آنها در این برهه زمانی شده است.

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس باشگاه پرسپولیس پرداخت مطالبات