بازیکنان پرسپولیس تهدید کردند؛ تمرین نمی‌کنیم!

بازیکنان پرسپولیس نگران دریافتی‌های خود بابت مطالبات این فصل هستند و باشگاه را تهدید کردند در صورت عدم دریافت آن در تمرینات شرکت نخواهند کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باشگاه پرسپولیس درگیر مشکلات مالی بزرگی شده و در وهله اول آنها بنا را بر پرداخت مطالبات دردسرساز گذاشته‌اند تا از این بابت گزندی به باشگاه از حیث کسر امتیاز و سقوط احتمالی وارد نشود. این موضوع در کنار دریافتی کمی که بازیکنان در پایان سال داشته‌اند باعث شده تا آنها گلایه خود را در این زمینه اعلام کنند و مدعی شده‌اند در صورت شروع مجدد تمرینات و عدم دریافتی، در آن حضور نخواهند یافت.

بازیکنان پرسپولیس در حال حاضر به طور میانگین ۴۵ تا ۵۰ درصد دریافتی داشته‌اند (به جز بازیکنان خارجی که دریافتی کمتری داشته‌اند). از سوی دیگر مشکلات مالی در کنار پرونده‌های فیفا که باید به زودی از سوی مدیران حل و فصل شود این نگرانی را به وجود آورده که در صورت واریز وجه به خزانه باشگاه نیز، این منابع صرف پرداخت بدهی‌ها از جمله طلب برانکو و دستیارانش، ماریو بودیمیر، نیلسون و ... خواهد شد. 

هرچند باشگاه این امیدواری را به بازیکنان داده که در رایزنی با فیفا، موافقت آنها را برای پرداخت مطالبات از پول بلوکه شده این باشگاه را دریافت کرده است اما با یک حساب سرانگشتی کاملا مشخص است که در شرایط فعلی میزان اندوخته باشگاه پرسپولیس در فیفا، خیلی کمتر از مبلغی است که سرخ‌ها باید برای مطالبات پرداخت کنند.

بازیکنان با استناد به این موضوع خواهان مشخص شدن هر چه زودتر تکلیف مطالبات خود شده‌اند و پرداختی تنها ۳ درصد پیش از سال جدید نیز به شدت آنها را ناراحت کرده است و مدعی هستند برخلاف وعده‌ها این مبلغ نتوانسته انتظارات آنها را برآورده کند. در نهایت در شرایطی که بازیکنان پرسپولیس نیز قصد دارند طی استوری‌های گلایه آمیز این موضوع را علنی کنند، اعلام کرده‌اند که در صورت عدم پرداخت تعهدات وعده شده تا شروع دور جدید تمرینات، در آن شرکت نخواهند کرد.

بیشتر بخوانید:

جلسه مدیرعامل پرسپولیس با نبی در فدراسیون

بشار فصل بعد می خواهد در اروپا بازی کند

 

 

تگ ها


تمرینات پرسپولیس پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال