بازیکنان پرسپولیس خطاب به گرشاسبی: شفاف‌سازی کنید!

بازیکنان پرسپولیس مدیرعامل سابق خود را خطاب قرار دادند....

بازیکنان پرسپولیس مدیرعامل سابق خود را خطاب قرار دادند.

در پی حاشیه‌های اخیر، بازیکنان پرسپولیس خواستار شفاف‌سازی مدیرعامل سابق این باشگاه درباره دریافتی مالی و مطالبات آنها شدند.

به گزارش مدال، اظهارات محمد تقوی مربی سابق تیم فوتبال تراکتورسازی در یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای و مطالبی که وی در صفحه شخصی خودش نوشته باعث شد تا بازیکنان پرسپولیس نسبت به این صحبت‌ها واکنش نشان دهند. برخی از بازیکنان پرسپولیس که از این اظهارات ناراحت هستند واکنش‌هایی به این صحبت‌ها داشته‌اند و احتمالا فردا و بعد از بازی با پدیده جواب تقوی را خواهند داد. 

از طرف دیگر در چند وقت اخیر حاشیه‌هایی برای بازیکنان پرسپولیس ساخته شده و صحبت از کمک‌های ویژه و خاص به این باشگاه شده است که این موضوع باعث شده تا بازیکنان پرسپولیس متفق‌القول خواستار این باشند تا حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در این باره شفاف‌سازی کند.

بازیکنان پرسپولیس خواستار این هستند گرشاسبی درباره مبالغی که سرخ‌پوشان در نیم‌فصل اول گرفتند و همچنین سایر موارد افشاگری کرده و پاسخی به این شایعاتی که برای سرخ‌پوشان ساخته شده است بدهد. این در حالی است که بازیکنان پرسپولیس در نیم‌فصل اول دریافتی بسیار کمی نسبت به سایر تیم‌ها داشتند و حتی آنها نتوانسته بودند مطالبات گذشته خودشان را دریافت کنند.