بازیکنان پرسپولیس پس از دیدار با سپاهان چه گفتند؟

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پنالتی که فغانی برای پرسپولیس گرفت کاملاً درست بود ......

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پنالتی که فغانی برای پرسپولیس گرفت کاملاً درست بود.

به گزارش مدال، شجاع خلیل‌زاده بعد از تساوی پرسپولیس و سپاهان اظهار داشت: خدا را شکر که توانستیم یک بازی خوب را انجام بدهیم. حق ما ۳ امتیاز بود و شرایط بازی به شکلی بود که می‌توانستیم برنده بازی باشیم.

وی افزود:‌داوری بازی هم داوری خیلی خوبی بود. در مورد صحنه پنالتی هم بگویم که من پشت سیدجلال حسینی بودم و دیدم که پنالتی اتفاق افتاد به نظر من آقای فغانی درست سوت زد و پنالتی را خوب گرفت.

خلیل‌زاده در خصوص فحاشی‌های رخ داده علیه او گفت: از دقیقه یک تا ۹۰ بازی تیم‌شان را تشویق نکردند و فقط برای من به استادیوم آمده بودند. آنها قلبی من را دوست داشتند و فقط آمده بودند که به من فحاشی کنند! دست آنها هم درد نکند و از همین‌جا می‌گویم تمام فحاشی‌هایی که به من کردند به خانواده خود کردند. من دوست‌تان دارم و باید بگویم همین هواداران که به من فحش داده‌اند به نویدکیا که اسطوره‌شان است هم فحاشی کردند. یادم است در یک بازی علیه او فحاشی کردند. وقتی علیه نویدکیا فحاشی می‌کنند چه انتظاری از من دارید. 

وی در پایان گفت: از مردم خوب اصفهان تشکر می‌کنم که طی این سال‌ها جز خوبی از آنها ندیده‌ام و مطمئناً خدا جواب آنهایی که به من فحش دادند را می‌دهد.

 

علیرضا بیرانوند بعد از تساوی یک - یک پرسپولیس بر سپاهان گفت: بازی خوبی بود. پرسپولیس نشان داد مدعی اول قهرمانی است و در زمین سپاهان با حضور این همه هوادار توانستیم بازی یکطرفه‌ای انجام دهیم که توپ و میدان را در اختیار داشتیم. متأسفانه روی یک شوت غافلگیر شدیم که هنوز هم نفهمیدم به چه شکلی زده شد. حقمان نبود که این گل را دریافت کنیم و بعد از آن فشار زیادی آوردیم. اگر توپ‌هایمان گل می‌شد با اختلاف ۳-۲ گل آنها را شکست می‌دادیم. فکر می‌کنم آنهایی که به ورزشگاه آمدند راضی بودند و آنهایی هم که در تهران بودند و سایر هوادارانمان هم لذت بردند.

دروازه‌بان پرسپولیس در رابطه با اینکه بازیکنان پرسپولیس در خارج از تهران دچار مشکل می شوند، تصریح کرد: این از بزرگی پرسپولیس است، به قول معروف اگر بزرگ نباشید زیاد در مورد ما حرف نمی‌زنند. پرسپولیس بزرگ است و بازیکنان آن هم بزرگ شده‌اند و مسائل خودش را به این شکل نشان می‌دهد. شما ببینید علیه بازیکنان جوان ما شعار سر می‌دهند و پرچم کشورهای دیگر را هم به ورزشگاه می‌آورند. این از بزرگی تیم ما و هوادارانمان است که کسی موفقیت آن را دوست ندارد.

 

امید عالیشاه بعد از تساوی پرسپولیس مقابل سپاهان گفت:‌ فکر می‌کنم می‌توانستیم برنده بازی باشیم و موقعیت‌های مناسبی داشتیم اما متأسفانه از فرصت‌ها استفاده نکردیم و خدا را شکر که بازنده بازی نبودیم.

وی افزود: داوری خوب بود ولی اعتقاد دارم محمد ایرانپوریان دستش روی شانه‌های من بود و داور می‌توانست آن صحنه را پنالتی بگیرد اما فغانی معتقد بود آن صحنه پنالتی نیست.

عالیشاه در خصوص اینکه پرسپولیس می‌توانست گل‌های دیگری به ثمر برساند، گفت: نمی‌خواهیم آسمان و ریسمان به هم ببافیم و کم هم نمی‌آوریم و می‌توانستیم در همان نیمه اول کار را تمام ‌کنیم. وقتی گل خوردیم کارمان سخت‌تر شد ولی مجدداً به بازی برگشتیم.

وی در خصوص اینکه آیا امیدی به قهرمانی نیم‌فصل پرسپولیس هست یا خیر، گفت: صددرصد، امیدوارم هواداران پرسپولیس روز جمعه حمایت‌مان کنند تا بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم.

 

سیامک نعمتی درباره بازی پرسپولیس مقابل سپاهان گفت: اتفاقاتی از قبل از بازی رخ داد و حتی گاز اشک‌آور زدند. الان شرایط به گونه‌ای است که ما به هر شهری می‌رویم این اتفاقات رخ می‌دهد. از اهواز این مسئله شروع شد و حالا در اصفهان هم این اتفاقات رخ می‌دهد. امیدوارم که این اتفاقات فوتبالی باشد و ما هفته به هفته بهتر خواهیم شد.

وی درباره اینکه با اضافه شدن بازیکنان جدید نگران بازی کردن در ترکیب اصلی نیستید، افزود: این صلاحدید کادر فنی است. امیدوارم بچه‌ها آماده به تیم اضافه شوند چرا که ما با کمبود یار مواجه هستیم و قطعاً هر کسی به زمین برود بهترین عملکرد را انجام خواهد داد.

همچنین شایان مصلح درباره بازی امروز پرسپولیس مقابل سپاهان خاطرنشان کرد: کار برای مدافعان سخت بود اما اجازه ندادیم آنها روی هوا به ما ضربه بزنند و با یک شوت از راه دور گل خوردیم.

 

علی علیپور بعد از تساوی یک - یک مقابل سپاهان اظهار داشت: خوشحالی گلم را از قبل با بازیکنان پرسپولیس طراحی کرده بودم و قرار بود که اگر گل زدیم به برانکو یک احترام نظامی بگذاریم. البته این بازی مساوی شد. شرایط اینگونه پیش آمد که بازی مساوی شد. البته این شادی گل را در بازی دیگر با یک برد شیرین تکرار می‌کنیم. 

 

احمد نوراللهی بعد از تساوی یک - یک مقابل سپاهان، اظهار داشت: بازی خوبی بود اما حیف که برنده نشدیم. بازیکنان با مصدومیتی که داشتند جانانه بازی کردند. شجاع خلیل‌زاده و سید جلال حسینی با وجود مصدومیت بازی کردند.

وی افزود: تیم امروز در نیمه دوم عالی بود. موقعیت‌های بسیار زیادی داشتیم اما کار با تساوی به پایان رسید. با این خستگی و مصدومیت بازی را باز گرداندیم. خدا را شکر می‌کنیم و امیدواریم بازی پایانی نیم فصل را ببریم و کارمان را با خوبی و خوشی به پایان برسانیم. امیدوارم با تقویت تیم در نیم فصل دوم بهتر نتیجه بگیریم.