بازیکنان کناری؛ تایید شده‌های قطعی کالدرون

پس از گذشت چندین هفته از شروع تمرینات پرسپولیس، سرانجام گابریل کالدرون بازیکنان کناری خود برای فصل آینده را پیدا کرده است....

گابریل کالدرون پس از گذشت یک ماه موفق به انتخاب نفرات نهایی در پست های چپ و راست خط دفاعی و هافبک پرسپولیس شد.

به گزارش مدال، سرمربی سرخپوشان پایتخت محمد نادری را برای حضور در دفاع چپ و مهدی شیری را برای دفاع راست انتخاب کرده است. او همچنین فرشاد احمدزاده و وحید امیری را به عنوان دو هافبک کناری این تیم در نظر دارد.

کادرفنی سرخپوشان هنوز نتوانسته است برای شجاع خلیل زاده در قلب خط دفاعی این تیم گزینه ای را انتخاب کند. مصدومیت های سیدجلال حسینی سبب شده است تا او به گزینه هایی همچون محمدحسین کنعانی زادگان و محمد انصاری برای حضور در دفاع میانی فکر کند.

کالدرون که تمایل به استفاده از سیستم ۲-۴-۴ دارد قصد دارد هنوز برای انتخاب هافبک بازیساز و همچنین هافبک دفاعی به قطعیت نرسیده است. ضمن اینکه بشار رسن و سیامک نعمتی نیز به دلیل مصدومیت در تمرینات این تیم غایب بوده و کار را برای انتخاب بازیکنان اصلی در شروع رقابت های لیگ برتر سخت کرده است.

سرمربی پرسپولیس تمایل به استفاده از مهاجمان تخصصی در خط حمله تیمش دارد. او که فقط علی علیپور را در کنار چند مهاجم جوان برای حضور در نوک خط حمله سرخپوشان در اختیار دارد هنوز به جمع بندی نهایی در این زمینه نرسیده است.

علیرضا بیرانوند نیز با توجه به قطعی شدن حضورش در پرسپولیس به عنوان دروازه بان اصلی این تیم در لیگ برتر نوزدهم انتخاب شده است.

بیشتر بخوانید:
کالدرون: علیپور را باید تحت هر شرایطی حفظ کنید

تگ ها


ترکیب جدید پرسپولیس بازیکنان کناری پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال