بازیکنی در دنیا مثل مسی وجود ندارد

کارل هاینس رومینیگه، رئیس باشگاه بایرن مونیخ به تمجید از لیونل مسی پرداخت....

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ جمعه شب در دیداری مهم در لیسبون باید به مصاف بارسلونا برود و بی شک مهم ترین دغدغه تیم آلمانی مهار لیونل مسی در این مسابقه خواهد بود. رومینیگه در مورد کاپیتان بارسلونا و البته نبرد مانوئل نویر و مارک آندره تراشتگن درون دروازه دو تیم صحبت کرده است.

نبرد مانوئل نویر و تراشتگن: "تیم ملی آلمان باید خوشحال باشد چنین دروازه بان هایی در اختیار دارد. هر دو دروازه بان نام های بزرگی هستند، مانوئل نویر سنگربانی در سطح جهانی است و تراشتگن نیز همین شرایط را دارد."

رویارویی با لیونل مسی: "من برای مسی احترام زیادی قائل هستم و احتمالا بازیکن دیگری در دنیا توانایی های این بازیکن را ندارد. مسی به تنهایی می تواند سرنوشت یک مسابقه را رقم بزند و او در دیدار این هفته مقابل ناپولی یک بار دیگر این موضوع را ثابت کرد. اگر بتوانید با کارهای تاکتیکی بازیکنی مانند لیونل مسی را از جریان مسابقه خارج کنید آنگاه در شرایط خوبی قرار خواهید گرفت. مسی از فوتبال لذت می برد و ما نیز از تماشای بازی او لذت می بریم."

آینده تیاگو و فیلیپ کوتینیو: "تیاگو به ما گفته که قصد دارد در تیم جدیدی فوتبال بازی کند. اگر باشگاهی بتواند رقمی منصفانه برای خرید تیاگو پرداخت کند، ما در مورد انتقال این بازیکن فکر خواهیم کرد. همانطور که در گذشته گفتم، قرارداد کوتینیو در حال اتمام است و ما نمی توانیم و نمی توانیم سرمایه گذاری دیگری به این بزرگی روی کوتینیو انجام دهیم."

تگ ها


بایرن مونیخ کارل‌هاینس رومینیگه لیونل مسی بارسلونا