بازیکنی که برانکو گفت ۱۰ میلیون یورو می ارزد

در تابستان ۲۰۱۸ برانکوایوانکوویچ گفت که دیناموزاگرب ۱۰ میلیون یورو بابت حضور این بازیکن سود می کند و این بازیکن در اولین بازی اش یک گل به خودی زد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، صادق محرمی ۲۴ ساله حالا از حضورهای پنج دقیقه ای عبور کرده و به یک بازیکن مهم تیم دیناموزاگرب تبدیل شد. این بازیکن ایرانی دو سال است که در عضویت تیم مطرح فوتبال کرواسی است. در این بین  به طور  قرضی مدتی را به لوکوموتیو رفت.


برانکو ایوانکوویچ او را در سال ۲۰۱۷ به عنوان بازیکنی توصیف کرد که دینامو با آن ۱۰ میلیون یورو کسب درآمد می کند اما ارزش محرمی هنوز ۷۰۰ هزار یورو در ترنسفر مارکت است. 


هواداران دینامو او را به عنوان بهترین بازیکن بازی تیمشان در لیگ اروپا انتخاب کردند. محرمی در این بازی عالی بود و با شاید بهترین بازی اش را با پیراهن دینامو زاگرب به نمایش گذاشت هرچند کماکان این آریان آدمی کاپیتان و با ارزش ترین بازیکن تیم است که برای دینامو ارزشش خیلی بیشتر از دو ، سه ، پنج و یا حتی ده میلیون یورو است.


صادق محرمی در روتردام چهل و چهارمین بازی خود را برای دینامو انجام داد البته در این بین ۷ بازی هم با پیراهن لوکوموتیو انجام داده است. بازیکنی سریع، پرانرژی و با قدرت بدنی بالا که از روز اول نشان داد "چیزهایی" در وجودش دارد اما این بازیکن ایرانی همیشه بازیگوشی های خودش را داشت،  در نیمه خودی اقدام به دریبل کرده یا کارهای دفاعی را فراموش می کرد. با اینحال امروز محرمی از نظر تاکتیکی به مراتب پخته از قبل است و در بازی برابر ولفسبورگ و فاینورد استو جانویچ را نیمکت نشین کرد. 


جالب اینجا است که محرمی در دوسال و نیم حضورش در دینامو تنها شش مسابقه اروپایی را انجام داده است. در دوران حضور نناد بیلیکا فقط یک بازی آن هم در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا برابر ویکتوریا پلزن انجان داد هرچند او یکی از بازیکنانی است که پس از آمدن زوران مامیچ احیا شد و به همین خاطر در این فصل او ۵ بازی در اروپا را تجربه کرد.


با این حال و در حالی که او در بازی برابر کلوژ از دقیقه ۱۰۷ و برابر زسکا مسکو از دقیقه نود به زمین آمد و تنها یک دقیقه در بازی حضور داشت در دو مسابقه برابر ولفسبرگر ۷۴ و ۹۰ دقیقه و در هلند برابر فاینورد به طور کامل بازی کرد. این یعنی وضعیت جناح راست دینامو اکنون کاملا مشخص شده و محرمی بازیکن شماره ۱ برای این پست است در حالی که استوآنوویچ برای رسیدن به ترکیب اصلی باید نظر زوران مامیچ را به دست بیاورد. 
صادق محرمی در دربی بزرگ کرواسی برابر هایدوک، بهترین نمایشی  که تاکنون در ورزشگاه پولیود داشته را انجام داد. در ماه مارس امسال دینامو هایدوک را ۲ بر سفر شکست داد و محرمی در این بازی یادآور کافو ستاره سابق فوتبال برزیل بود. در بازی مقابل فاینورد هرچند نفوذهای زیادی نداشت اما در کارهای دفاعی عملکردش کاملا موفق بود. 


جالب اینجا است این فوتبالیست ایرانی که ۳۰ ماه است در زاگرب حضور دارد و اکنون بهترین روزهایش را با دینامو تجربه می کند. در اولین بازی اش با لباس دینامو زاگرب او یک گل به خودی زد. 


او با وجود اینکه سومین فصلش را در فوتبال کرواسی می گذراند هنوز زبان کروات را نمی داند و البته سعی زیادی برای آموختن آن انجام نمی دهد و ارتباط برقرار کردن هنوز بزرگترین مشکل او در این کشور است .به همین خاطر اغلب مجبور است در پس زمینه حضور داشته باشد. او ستاره مطرحی در ایران و بین هواداران پرسپولیس تیم سابقش به حساب می آید و نزدیک ششصد هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد.
منبع: ۲۴sata

بیشتر بخوانید:

دایی: یحیی همان کارهای برانکو را کرد اما با پول خیلی کمتر

بدترین خرید برانکو، بهترین بازیکن قلعه‌نویی

 

 

تگ ها


فوتبال جهان صادق محرمی کرواسی دینامو زاگرب فوتبال