۶ بازیکنی که جایی در یوونتوس ساری ندارند

لیست یوونتوس برای لیگ‌قهرمانان اروپا پر است و این ۶ نفر خروجی‌های احتمالی بیانکونری خواهند بود....

یوونتوس در حال گذراندن دوران جدیدی در تاریخ خود است. بانوی پیر تورین فصل گذشته در انتقالی‌ پرسروصدا رونالدو را جذب کرد و توانست هشتمین قهرمانی پیاپی خود در سری‌آ را به دست آورد اما هدف آن‌ها قهرمانی در لیگ قهرمانان بود که نتوانستند به آن برسند. یووه‌ای‌ها امسال سرمربی خود را عوض کردند و بازیکنان جدیدی جذب کردند تا بازهم مدعی فتح لیگ قهرمانان شود اما آن‌ها باید ۶ بازیکن را از لیست خود در لیگ قهرمانان خط بزنند. با هم ۶ بازیکنی که یوونتوس می‌تواند تا قبل از پایان فصل نقل و انتقالات به فروش برساند را مرور می‌کنیم.
ماتیا پرین
پس از جدایی بوفون در سال ۲۰۱۸، پرین به یووه آمد تا جانشینی مطمئن برای شزنی باشد اما حالا با بازگشت بوفون، پرین دیگر مجالی برای بازی پیدا نمی‌کند و برای فرصت بیشتر باید تیمی جدید انتخاب کند.
دانیل روگانی
وقتی بارزالی از یووه جدا شد همه تصور می‌‌کردند بهترین فرصت برای روگانی پیش آمده تا او خودش را اثبات کند اما مدیران یوونتوس با خرید دی‌لیخت عرصه را بر روگانی تنگ کردند.
بلیز متويدی 
یووه در فصل نقل و انتقالات رمزی و رابیو را خرید تا ترافیک در خط هافبک این تیم زیاد شود. با حضور امره‌چان، خدیرا و پیانیچ دیگر جایی برای متویدی نمانده است. یووه باید از بین خدیرا و متوئیدی و خدیرا یک نفر را نگه دارد و با اظهارنظر مدیربرنامه‌های متوئیدی به نظر می‌رسد او گزینه اصلی است.
ماریو مانژوکیچ
شرایط مانژوکیچ شبیه به متوئیدی است. او ۳۰ سال سن دارد و در پست خود رقیبان زیادی می‌بینید. باتوجه به درخشش رونالدو و سبک بازی تیم‌های ساری، مانژوکیچ باید یووه را ترک کند.
مارک پیاتسا
پیاتسا که در سال ۲۰۱۶ با ۲۰ میلیون به یووه آمد فصل گذشته را به طور قرضی در فیورنتینا گذراند و هیچ وقت در ۳ سال حضورش در تورین نتوانست خود را به ترکیب اصلی تحمیل کند. با ۱۴ بازی در ۳ سال، به نظر می‌رسد او هم باید تورین را ترک کند.
خوان کوادرادو
خروج او بستگی به جدایی دیبالا دارد. شاید اجبارکردن او به جدایی اندکی بی‌رحمانه باشد اما او همیشه پشت خط کاستا ماند و حالا با ۳۱ سال سن به نظر نمی‌رسد آینده‌ای در یووه داشته باشد. شاید کوادرادو به دلیل کمبود مدافع کناری در یووه بماند اما خود او هم می‌داند انتخاب یک تیم جدید برای او بهتر خواهد بود.

 

تگ ها


مائوریتسیو ساری اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات گزارش اختصاصی Mario Mandžukić خوان کوادرادو بلیز ماتویدی دنیله روگانی یوونتوس سری آ فوتبال