بازیکنی که سپاهانی‌ها را به وجد می‌آورد(عکس)

درخشش یاسین سلمانی هافبک ۱۹ ساله سپاهانی در دو بازی آخر سپاهان بار دیگر به چشم آمد و نشان داد که عملکرد خوب او اتفاقی نبوده است....

به گزارش "ورزش سه"، یاسین سلمانی هافبک طلایی پوشان در دو دیدار آخر سپاهان که به عنوان یار تعویضی به میدان آمد عملکرد فوق العاده ای از خود به جا گذشت. سلمانی در بازی با نساجی در حالی که سپاهان ده نفره بود به جای سجاد شهباززاده به زمین مسابقه آمد و بار ها و بارها خط دفاعی نساجی را آزار داد .


سلمانی جوان که هافبک کاملی نشان داده تکنیک فوق العاده ای هم دارد و صحنه های زیبایی را هم در این بازی از خود به جای گذاشت. این صحنه ها باعث شد هواداران سپاهان را در روزهای کرونایی که خبری از حضور در ورزشگاه نیست در فضای مجازی حسابی به وجد آورد و سپاهانی ها امیدوارند حالا حالا ها از ستاره ای که از ۱۳ سالگی در باشگاه خودشان رشد کرده استفاده کنند.

دریبل های تماشایی سلمانی به دیدار نساجی هم ختم نشد و نمایش های این بازیکن در دیدارجام حذفی هم ادامه دار بود و با یک حرکت زیبا زمینه ساز گل دوم سپاهان در این دیدار شد؛ جایی که پس از جا گذاشتن چند بازیکن برای سجاد شهباززاده موقعیت سازی کرد و این بازیکن گل دوم را در پیروزی ۲ بر صفر مقابل خوشه طلایی ثبت کرد.


کاپیتان تیم ملی جوانان که در رده های پایه با سپاهان موفق به کسب ۵ عنوان قهرمانی شده  بی شک پدیده این فصل رقابت ها بوده و نشان داده پتانسیل بالایی دارد و اگر همین روند ادامه دار باشد آینده درخشانی پیش روی جوان گرگانی سپاهانی ها قراردارد.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان یاسین سلمانی