۳۱ بازیکن استقلال در لیگ/ از حسینی صد درصدی تا بازیکن یک دقیقه‌ای

تیم فوتبال استقلال فصل نوزدهم لیگ برتر را با ایستادن در رده دوم جدول به پایان رساند و در این فصل جمعا ۳۱ بازیکن برای این تیم به میدان رفتند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال با قرار گرفتن در جایگاه دوم لیگ نوزدهم به کار خود در این فصل از رقابتهای لیگ برتر پایان داد. آنها فصل را با استراماچونی آغاز و از رتبه ۱۵ تا صدر جدول را با این مربی ایتالیایی سیر کردند.

آبی پوشان سپس ۳ بازی بدون سرمربی به میدان رفتند تا از ابتدای هفته هفدهم فرهاد مجیدی هدایت آنها را برعهده گرفت و در نهایت نیز کارشان را با نایب قهرمانی و کسب سهمیه آسیا به پایان رساندند.

در این فصل از لیگ برتر جمعا ۳۱ بازیکن برای آبی‌ها به میدان رفتند که از یک تا ۲۷۰۰ دقیقه برای این تیم بازی کردند. سید حسین حسینی سنگربان آبی‌ها با حضور در تمام ۹۰ دقیقه‌های ۳۰ دیدار تیمش با ثبت رکورد صد درصد دقایق حضور در این تیم بالاتر از دیگران ایستاد و یک مهاجم جوان به اسم فردین زابط با تنها یک دقیقه حضور در ترکیب تیمش کمترین میزان حضور در میدان را در بین بازیکنان این تیم داشت.

وریا غفوری کاپیتان آبی پوشان که تنها در یک بازی (نیم فصل دوم مقابل تراکتور) غیبت داشت و در دو بازی مقابل نفت مسجد سلیمان و صنعت نفت به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شد، با ۲۴۸۵ دقیقه حضور در میدان بعد از حسینی بیشترین میزان حضور در بازی‌های این تیم را داشته است. علی کریمی نیز با ۲۲۹۴ دقیقه سومین بازیکن پرکار آبی پوشان است.

لیست تعداد بازی و میزان حضور آبی پوشان در فصل نوزدهم لیگ برتر:

بیشتر بخوانید:

استقلال نیاز به یک دروازه‌بان دیگر دارد/ دربی قطعا جذاب می‌شود

پرسپولیس می‌تواند سه گانه بیاورد/انگیزه استقلال در دربی بیشتر است

 

 

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران سید حسین حسینی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال