بازیکن محروم استقلال در گفت‌وگو با مدال: لطفا در حقم بزرگتری کنند

محمد بلبلی بازیکن محروم تیم فوتبال استقلال درباره اظهارات اخیر خود توضیحاتی داد....

بازیکن محروم استقلال در گفت‌وگو با مدال: لطفا در حقم بزرگتری کنند

به گزارش خبرنگار مدال، محمد بلبلی به علامت سوال بزرگ این روزهای باشگاه استقلال مبدل شده و در حالیکه مسوولان این باشگاه تلاش می کنند تا فدراسیون را به کاهش محرومیت وی متقاعد سازند اما هنوز خبری از تغییر رای اولیه محرومیت این بازیکن شنیده نمی شود.

این بازیکن اخیرا نیز در مصاحبه ای به انتقاد از رای دهندگان علیه خود پرداخت که همین موضوع ظاهرا کار او را برای کسر محرومیتش دشوار ساخت.

وی در همین زمینه به خبرنگار ما گفت: برخی صحبت ها اشتباه بود و من همینجا اعلام می کنم که اشتباه کردم و از صحبتهایم به گونه ای دیگر برداشت شده است و تنها ناراحتی من این است که هنوز موفق نشده ام برای تیم خودم بازی کنم و برای استقلال در این روزهای مهم کمک حال باشم.

وی افزود: خواسته من این است که زودتر به چرخه مسابقات برگردم و برای این ناراحتم که امکان بازی ندارم.

بلبلی در پایان گفت: حاج آقای دادرس از بزرگان و زحمت کشان این فوتبال است و بنده از خیلی ها درباره دلسوزی و توانایی مدیریتی ایشان شنیده ام و مثل پدرم هستند و امیدوارم از صحبت های اخیر من اینگونه برداشت نشده باشد که قصد بی احترامی به کسی را داشته ام و دخالتی در کار کمیته محترم استیناف داشته ام. فقط تقاضا دارم که در حق من بزرگتری کنند و اجازه دهند زودتر به چرخه فوتبال برگردم.

بیشتر بخوانید:

آخرین وضعیت پرونده بلبلی؛ برای بازگشت لحظه شماری می کنم

 

تگ ها


محرومیت محمد بلبلی محمد بلبلی استقلال کمیته استیناف مهدی دادرس محمد بلبلی استقلال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال