۶ بازیکن تاتنهام در لیست فروش؛ خبری از کین نیست

نونو اسپیریتو سانتو، سرمربی جدید تاتنهام، یک تغییر و تحول اساسی را در این تابستان در تاتنهام در پیش دارد چرا که باشگاه نام شش بازیکن را در لیست فروش قرار داده است....

به گزارش "ورزش سه"، نونواسپیریتو سانتو در پایان فصل پیش از وولورهمپتون جدا شد و پیش از پیوستن به تاتنهام ممکن بود به اورتون و یا کریستال پالاس بپیوندد. باشگاه تاتنهام نیز با سرمربیان زیادی مذاکره کرد و هفته ها در سر خط خبرها حضور داشت و از بازگشت مائوریسیو پوچتینو تا توافق با آنتونیو کونته گمانه زنی هایی بود که پیش از سپردن سکان هدایت اسپرز به دست سانتو، مطرح شد.

هواداران اسپرز منتظرند تا ببینند در این تابستان برای هری کین چه اتفاقی خواهد افتاد؛ مهاجم استثنایی تاتنهام قصد دارد باشگاه را ترک کند، اما به جای اعلام خبری در این باره، در عوض نام شش بازیکن اصلی برای فروش اعلام شده است.

به گزارش اتلتیک، سرژ اوریه، داوینسون سانچز، موسی سیسوکو، لوکاس مورا، اریک لاملا و توبی آلدرویرلد همگی در تابستان امسال در لیست فروش تاتنهام قرار گرفته اند.

در مورد اوریه و سانچز موضوع این است که این دو که از PSG و آژاکس به تاتنهام پیوسته اند، واقعاً با زندگی در لیگ برتر سازگار نیستند.

همچنین این واقعیت که اسپرز امیدوار است یک دفاع راست و یک مدافع میانی برای تقویت تیم اصلی در تابستان امسال به ترکیب خود اضافه کند، در فروش این دو بی تاثیر نیست.

پیش بینی می شود تاکهیرو تومیاسو، مدافع بولونیا، با پرداخت ۱۸ میلیون یورو به این باشگاه بپیوندد، این بازیکن ۲۲ ساله قادر به بازی در سیستم ۵ نفره خط دفاع است، هان سیستمی که اسپیریتو سانتو در وولوز بازی می کرد.

در پست دفاع میانی باشگاه امیدوار بود ژول کونده، بازیکن سویا، را به خدمت بگیرد، مخصوصا که باشگاه اسپانیایی مایل به فروش این بازیکن با مبلغی کمتر از بند آزادی او است، اما در این زمینه هنوز حرکتی صورت نگرفته است.

اگر توافق با کونده عملی نشود، میلان اسکرنیار از اینترمیلان و یان وسترگارد از ساوتهمپتون به عنوان گزینه های بالقوه جانشین در نظر گرفته می شوند. آلدرویرلد نیز به باشگاه گفته است که می خواهد جدا شود.

همانطور که قبلاً گفته شد، تکلیف آینده هری وینکس و هوگو لوریس قرار است در هفته های آینده مشخص شود.

لوریس تازه از بازی با تیم ملی فرانسه در یورو ۲۰۲۰ بازگشته و فقط یک سال از قراردادش با تاتنهام باقی مانده است و اگر قرارداد جدیدی را امضا نکند، ممکن است فروخته شود.

اگر هری کین برود قطعاً درآمدهای تاتنهام تغییر خواهد کرد. گفته می شود که سیتی آماده ارائه پیشنهادی ۱۲۰ میلیون یورویی به علاوه گزینه تعویض بازیکن بود اما اسپرز حاضر نیست از مبلغ ۱۸۰ میلیون یورویی خود پایین تر بیاید.

تگ ها


نونو اسپریتو سانتو هری کین تاتنهام