بازیکن ترند صنعت و ناراحتی از گل مردود

عباس بوعذار می گوید داور بی دلیل به او کارت نشان داده است‌....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، عباس بوعذار که اکثر فوتبال دوستان با او آشنایی دارند در مورد پیروزی یک بر صفر صنعت نفت آبادان مقابل تراکتور به خبرنگار ما گفت: به کادر فنی و بازیکنان تیم که روز گذشته با غیرت بازی کردند خسته نباشید می گویم این در حالی است که ما سه چهار بازیکن خوب و تاثیرگذار را نداشتیم و توانستیم با بازی خوب، مالکانه و موقعیت‌های زیاد بازی را ببریم و به مردم آبادان این برد را تبریک می گویم.

او در مورد گلی که زد و مردود اعلام شد ادامه داد:  داور گفت توپ را با دست کنترل کردی در حالیکه دستانم بسته بود. داور گفت قانون جدید است که توپ به هر حالتی به دست بخورد هند محسوب می‌شود و گل را مردود اعلام کرد. چیزی هم به داور نگفتم فقط گفتم که دستم بسته بود و به من کارت زرد نشان داد.

هافبک صنعت در مورد شعارهایی که هواداران علیه مسئولین آبادان روی پشت بام خانه هایشان می دادند  عنوان کر: به هواداران و خسته نباشید می‌گویم. آن ها باغیرت آمدند و تیم را تشویق کردند و شعار یا چیزی علیه مسئولین نشنیدم و فقط تشویق‌های آنها به گوشم رسید.

وی در مورد عملکرد خوب صنعت با وجود های بی پولی های اخیر توضیح داد: ما با شرایط سختی نیم‌فصل را گذراندیم. به خاطر مردم آبادان و کادر فنی بازی می کردیم. انشاالله شاهد بی پولی در تیم صنعت نباشیم و مشکلات هم به کمک هیئت مدیره رفع شود.
بوعذار در پایان در مورد دیدار هفته هجدهم افزود:  بازی بعدی با تیم خوب و جسور فجر است. انشالله بتوانیم بهترین نتیجه را از این دیدار بگیریم.

تگ ها


فوتبال ایران صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال