۴ بازیکن جدید به تیم استقلال ملاثانی اهواز پیوستند

اهواز- باشگاه استقلال ملاثانی اهواز در ادامه فعالیت خود در فصل نقل و انتقالات، چهار بازیکن جدید دیگر را به خدمت گرفت....

به گزارش خبرنگار مهر، «علی دغاغله» هافبک راست سرعتی که سابقه بازی را در تیم‌های استقلال خوزستان و فجر سپاسی شیراز دارد، با امضای قرارداد به جمع شاگردان ابراهیم اشکش اضافه شد.

«میلاد نجفی» بازیکن سابق تیم‌های شهرداری تبریز، مقاومت تهران، شهرداری آستارا و فصل گذشته کاسپین قزوین نیز در فصل آینده رقابت‌های فوتبال دسته اول باشگاه‌های کشور پیراهن تیم استقلال ملاثانی اهواز را بر تن خواهد کرد.

«علی اکبر آهکی» بازیکن سابق تیم فوتبال زسکا تاجیکستان پس از توافق با مدیرعامل باشگاه استقلال ملاثانی اهواز با عقد قراردادی به مدت دو فصل به صورت رسمی به تیم فوتبال بزرگ‌سالان این باشگاه پیوست.

آهکی سابقه بازی را در تمام رده پایه فولاد خوزستان، تیم بزرگ‌سالان فولاد، استقلال خوزستان و ملی حفاری اهواز دارد و عضو تیم ملی جوانان و امید ایران نیز بوده است.

«علیرضا خوشکفا» مدافع جوان اندیمشکی فصل گذشته چوکا تالش نیز برای مدت یک فصل با تیم فوتبال استقلال ملاثانی اهواز قرارداد همکاری امضا کرد تا بار دیگر در استان خوزستان به فعالیت خود ادامه بدهد.

خوشکفا سابقه کاپیتانی را در تیم‌های رده جوانان و امید فولاد خوزستان دارد و در فصل‌های گذشته با پیراهن تیم‌های فولاد خوزستان و چوکای تالش به میدان رفته است.

همچنین «توفیق بوستانی» به عنوان مربی به کادر فنی تیم فوتبال استقلال ملاثانی اهواز اضافه شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات فوتبال دسته اول باشگاه‌های کشور از دوازدهم آبان ماه امسال آغاز می‌شود.

تگ ها


نقل و انتقالات فوتبال ورزش خوزستان شهرستان باوی