۵ بازیکن در لیست سیاه قطعی زین الدین زیدان

زین الدین زیدان روی ۵ بازیکن فعلی خود برای فصل بعد حساب باز نمی کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از پایان کار رئال در لالیگا که با قهرمانی خاطره انگیزی نیز همراه بود، این تیم به بازی برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برابر منچسترسیتی فکر می کند. بازی رفت را سیتی در برنابئو ۱-۲ برده و رئال در آستانه دومین حذف متوالی در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان قرار دارد.

زیدان پس از مسجل شدن قهرمانی رئال و در مورد بازیکنانی که فصل بعد جدا خواهند شد گفت که همه چیز به پس از بازی با سیتی موکول خواهد شد با این حال مشخص است که زیدان به طور قطعی روی ۵ بازیکن تیمش دیگر حساب نمی کند.

گرت بیل، خامس رودریگز، براهیم دیاز، آلوارو اودریوسولا و ماریانو دیاز بازیکنانی هستند که فصل بعد آنها را با پیراهن رئال نخواهیم دید.

وضعیت گرت بیل مدت هاست که مشخص است. ستاره ولزی جایی در ایده های زیدان ندارد ولی قصد دارد تا پایان قراردادش در سال ۲۰۲۲ بماند و دستمزد هنگفت ۱۵میلیون یورویی خود را دریافت کند. باید دید واکنش سران رئال در این قضیه چه خواهد بود.

خامس نیز پس از بازگشت از بایرن فصلی اسف بار را سپری کرد و به ندرت در ترکیب رئال قرار گرفت و قطعا فصل بعد راهی تیمی دیگر خواهد شد. زیدان بارها نشان داد که روی ستاره کلمبیایی حساب نمی کند.

وضعیت براهیم دیاز اما متفاوت است. ستاره جوان که ژانویه ۲۰۱۹ از سیتی به رئال پیوست، بسیار مورد علاقه زیدان قرار دارد ولی مرد فرانسوی معتقد است در پست او بازیکنان بهتری در اختیار دارد و بهتر است براهیم یکی دو فصل قرضی راهی تیم دیگری شود تا بتواند دقایق بیشتری بازی کند. رئال بتیس خواهان جذب براهیم است.

آلوارو اودریوسولا که ژانویه ۲۰۲۰ به دلیل نیمکت نشینی ها قرضی راهی بایرن شد، در این باشگاه هم توفیقی پیدا نکرد و به رئال باز خواهد گشت. زیدان روی او حساب نمی کند و پیش بینی می شود به زودی قرضی یا قطعی از رئال جدا شود.

ماریانو دیاز که تابستان ۲۰۱۸ از لیون به رئال بازگشت، مورد توجه سویا قرار دارد. همان تابستان سویا قصد فعال کردن بند خرید ماریانو را داشت ولی رئال از حق خود استفاده کرد و ماریانو را بازگرداند. جالب اینکه مربی رئال در آن مقطع کسی نبود جز جولن لوپتگی که اکنون سرمربی سویاست. ماریانو تقریبا تمام فصل نیمکت نشین بود و زیدان دیگر روی او حساب نمی کند.

بیشتر بخوانید:
چمبرلین: جرارد الگوی من بود؛ من الگوی دیگران می‌شوم
نیمار، اسلحه اصلی PSG برای فتح سه جام دیگر
ساری: بعد از قرنطینه، بازی ها خیلی عجیب شده‌‌اند 

تگ ها


آلوارو اودریوسولا خامس رودریگز نقل و انتقالات اروپا براهیم دیاز نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ زیدان گرت بیل فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات ماریانو دیاز میخیا رئال مادرید فوتبال