بازیکن دوپینگی: پاشازاده جواب مرا نمی‌دهد

مصطفی ماهی بازیکنی که به دلیل دوپینگ با محرومیت مواجه شده مدعی است مهدی پاشازاده سرمربی پیشین وی جواب تماس‌های او را نمی‌دهد....

به گزارش مدال، مصطفی ماهی بازیکن سابق فوتبال در گفت‌و‌گو با برنامه رادیویی چهار چهار دو درباره ماجرای دوپینگش اظهار داشت: سال گذشته در بازی با فجر سپاسی به علت پارگی زیر شکم حدود یک ماه در خانه بستری بودم؛ شب بازی فجر سپاسی با سرخ پوشان پاکدشت آمپول زدیم و دکتر تیم به همراه آقای نیک سیرت به من دارو دادند درصورتیکه من اطلاعی از این داروها نداشتم و به دلیل اینکه بازیکنان اصلی این دارو را مصرف کردند من نیز آن را خوردم.
وی افزود: پس از مدتی مسئول دوپینگ به من تذکر دادند که باید قبل از مصرف دارو سوال بپرسید و بدانید چه چیزی را مصرف می‌کنید. پس از چندین بار تماس با نیک‌سرت و پاشازاده و عدم پاسخگویی آنان، به ان ها پیام ارسال کردم و انان گفتند نگران نباشم.
بازیکن سابق با اشاره به اینکه احترام زیادی برای پاشازاده قائل است، بیان کرد: با وجود مصرف قرص، شربت و آمپول هیچ تاثیری در بازی ما داشت و سه گل هم خوردیم. چندین بار در بازی های مختلف از جمله بازی های آسیایی و لیگ برتر تست دوپینیگ دادم و جواب آن منفی بود.
ماهی در پایان تصریح: چندین بار به پاشازاده پیام داده ام و از او درخواست کرده ام تا به پیام های من جواب دهد. من در حال حاضر به کار بنایی مشغول هستم این در حالی‌ست که سال گذشته در بازی های آسیایی حضور داشته ام.

بیشتر بخوانید:
سردار و طارمی؛ چه کسی زوج زلاتان می‌شود؟
کریم انصاریفرد در تیم السیلیه قطر ماندنی شد
سهمیه فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا ۲+۲ تیم+ عکس 

تگ ها


فوتبال ایران دوپینگ مصطفی ماهی مهدی پاشازاده سرخپوشان پاکدشت سرخپوشان پاکدشت لیگ آزادگان فوتبال