۱۱ بازیکن زیر ۲۱ سال در حباب احتیاطی انریکه

در آستانه مسابقات یورو ۲۰۲۰ یازده بازیکن زیر ۲۱ سال اسپانیایی به حباب احتیاطی تیم ملی اسپانیا اضافه شدند....

به گزارش "ورزش سه"، اوضاع دراردوی تیم ملی اسپانیا پس از مثبت شدن تست کرونای سرخیو بوسکتس و دیگو ایورنته بسیار حساس است. در روزهای آینده بسیاری از بازیکنان اسپانیایی که اکنون در تعطیلات به سر می برند مجبور خواهند بود تا بعضا تعطیلات خود را نیمه تمام گذاشته و خود را به حباب احتیاطی که لوییس انریکه به موازات اردوی بازیکنان اصلی تیم ملی اسپانیا تشکیل داده است معرفی کنند.

امروز صبح رسما یازده بازیکن از تیم زیر ۲۱ سال اسپانیا به این حباب احتیاطی فراخوانده شدند.

آلوارو فرناندس، اوسکار مینگسا، مارک کوکوریا، برایان خیل، خوان میراندا، گونسالو ویار، پوسو، براهیم، زوبیمندی، یرمی پینو و خاوی پوآدو که روز گذشته در بازی دوستانه برابر لیتوانی به میدان رفته اند، به دستور لویس انریکه در کمپ سیوداد دل فوتبال باقی خواهند ماند تا مشخص شود وضعیت تیم ملی اسپانیا در روزهای آینده چگونه است.

این گروه از بازیکنان تیم ملی زیر ۲۱ سال اسپانیا به هم تیمی های خود در حبابی احتیاطی شامل شش بازیکن؛ باریش مندس، رودریکو مورنو، فورنالس، کارلوس سلار و کپا، که انریکه در روزهای پیش تشکیل داده بود خواهند پیوست.

بازیکنان حاضر در این حباب احتیاطی به صورت موازی با بازیکنان اصلی در روزهای آینده به تمرین خواهند پرداخت تا مشخص شود آیا تعداد مبتلایان به کرونا به همان دو نفر محدود می شود و یا فاجعه ای غیرمنتظره در آستانه یورو ۲۰۲۰ در انتظار اسپانیایی ها است.

تگ ها


تیم ملی اسپانیا لوئیس انریکه مارتینز یورو ۲۰۲۰ فوتبال جهان فوتبال